Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek tegnap összejöhete...

Szerintetek tegnap összejöhetett így a baba?

Figyelt kérdés
A héten ultrahangon láttak egy 23 mm-es tüszőt, és szerintem most a hétvégén lehetett tüszőrepedésem, mert szokatlanul kívántam a szexet, ilyen peteéréskor szokott lenni. Együtt voltunk a barátommal, és utána olyan fura érzésem volt, alig bírtam megnyugodni, és kb. fel se tudtam állni, mert csak bizseregtem, pedig mindig ilyen jó szokott lenni vele. Vajon így teherbe eshettem?
2014. jan. 26. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
OMG!
2014. jan. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez mi volt?
2014. jan. 26. 10:09
 3/10 anonim ***** válasza:
50-50%
2014. jan. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
-.-
2014. jan. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
pff
2014. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, amíg nem tudod, hogy lesz a gyerek, lehet nem kéne addig csinálnotok.
2014. jan. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem szokták megérezni,hogy teherbe esel,főleg,hogy több órába is telhet mire a spermák egyáltalán célba érnek,lehet,hogy csak az izgalomtól érezted,mert tudtad,hogy most összejöhet a baba. Viszont én bízok a megérzésekben .Abban a hónapban amikor teherbe estem , a peteérés környékén boldog voltam,kiegyensúlyozott,tök jól éreztem magam,mintha éreztem volna,hogy most sikerülni fog a baba. Egy fénykép is készült rólam pont azokban a napokban,jó ránézni,mert szinte sugárzik rajtam a boldogság azon a képen.Én szorítok neked,hogy babád legyen a tegnapi együttlétből :)
2014. jan. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Valami hasonló volt velem,mint a 7.válaszolóval.

Költözés alatt voltunk,hulla fáradtak nap-nap után,így kb.egy hétig nem szeretkeztünk. Amikor egymásnak estünk,valahogy más volt utána,2-3napig fülig ért a szám,pedig még jó kupi volt a lakásban,tehát nem lett volna nagy okom vigyorogni,a lakáson végignézve:-) Párszor kérdezte is a párom,h.mi bajom van,megbolondultam? Utána megint kimaradt párom elutazása miatt 2hét...utólag,számolgatva,menszeszhez képest is,orvos által becsült teherbe esés időpontja szerint azon az estén fogant meg a kisfiúnk. Nem terveztük kimondottan,pcos.miatt nem védekeztünk már 3éve,ha jön a baba örülünk,de nem voltunk rágörcsölve,26 éves voltam,nem akartam "kapkodni".

Fura,h.elvileg nem érzi az ember,h.na most,mert hát aki nem akar babát rögtön tudna tenni ellene(72órás pl.),de én azt mondom,h.valamit mégis jelzett a tudtatalattim,vagyis valakit:-) csak ezt már utólag tudom:-)

2014. jan. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást!:)
2014. jan. 26. 19:56
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
A kelleténél jobban meg lettél kefélve, na bumm. Ettől még ne vegyél rá mérget, hogy terhes lettél.. :-)
2014. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!