Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lassan 3hete késik. Terhességr...

Lassan 3hete késik. Terhességre utalom jelem nincs, bár a fiamnál sem volt! Csináltam egy tesztet hétfő reggel ami negatív lett. Vizesen van folyásom. Mitől lehet? Lehet fertőzésem van?

Figyelt kérdés
2008. júl. 31. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

3 hete?????

orvosnál voltál már?

2008. júl. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valami komolyabb fertőzést szedtél volna össze, akkor nem ilyen állagú folyásod lenne.

Azért 3 hét késés után szerintem teljesen indokolt lenne felkeresni a dokit!!

2008. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok...késik már egy jó ideje, 45.napon vagyok, és nekem sincsenek tünetek. Tesztek negatívak, és nekem is van már egy gyerekem. De sajnos nem emléxem vele voltak e tünetek. Nekem akkor szokott hígabb, vizesebb folyásom lenni, amikor peteérésem van. De ez annyira változó. Egyénfüggő. Szerintem tesztelj egyet holnap, és többet tudsz. Én majd hétfőn tesztelek. Mióta próbálkoztok a másodikkal?
2008. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na ez az hogy nem próbálkozunk i a második babával! 21éves vagyok és van egy 10hós fiam!!! Persze SOHA nem bántam meg hogy ő van nekünk!!!!!
2008. júl. 31. 14:51
 5/6 anonim ***** válasza:
én már szeretném a másodikat, kislányom elmúlt 4 éves. De a te esetedben teljesen megértem h túl korai lenne mégegy bébi! Azért gratula a kisfiadhoz! Cuki lehet!:)
2008. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 nap késés után már pozitív lett a teszt.
2008. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!