Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy boldog lesz ez a...

Lehet hogy boldog lesz ez a hónap? 4 nap van mensiig.

Figyelt kérdés

ma vagyok a 24 napon. 28 naposak a ciklusaim. Eddig szinte teljesen száraz voltam, de ma észrevettem hogy ha megnézem a nyákom hihetetlen sok krémes váladékom van. A bugyimon nem látszik, de ha odanyúlok olyan mintha teli krémestégelybe nyúlnék(már bocsánat de máshogy nem tudom leírni). Soha életemben nem tapasztaltam még ilyet, pedig jó pár hónapja figyelek mindent.

Lehet beköltözött a baba?


2008. júl. 31. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de én a menses kimaradásának örülnék igazán. Próbálj meg türelmes lenni és a kimaradt vérzés után pár nappal tesztelni. Drukkolok!
2008. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A krémes folyás jó jel lehet. Sajnos saját tapasztalatom nincs, de én is nagyon figyelem magam és menzi előtt valóban nem ilyen jellegű a folyás, hanem sokkal inkább "vizes".

Megírod majd, hogy menzi, vagy baba lett?

Szorítok!!

2008. júl. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nagyon bízom benne, mert már hónapok óta várjuk.Megírom majd.Nektek is szorítok.
2008. júl. 31. 13:30
 4/4 anonim ***** válasza:

www.babatervezok.otthona.net

és nyugi, ne izguld túl!!!

2008. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!