Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már két hete késik, három...

Már két hete késik, három negatív tesztem van. Mennyi az esélye, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Az aktus 50 napja volt, egyszer 7 napos késésnél teszteltem negatívat X-epillel, utána 10 nap késés után is negatív lett. Ma, 14 nap késésnél csináltam egy corax be sure-t is, ez is negatív. Létezik, hogy mind a három tévedjen? Elég stresszes is voltam mostanában, fel is voltam fázva, azért is késhet ennyit?

2014. jún. 15. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Terhes nem vagy, viszont a felfázás, stressz befolyásolja a ciklusod.
2014. jún. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha három teszt is negatív eredményt mutatott, akkor biztosan nem vagy terhes.

jó lenne nődokihoz menni, aki megvizsgál, és megmondja, van-e gond.

késhet stressz miatt, de szerintem 14 nap hosszú, főleg, ha előtte pontos volt.

2014. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) ma voltam dokinál, azt mondta valószínűleg valami fertőzésem van, de azt mondta a méhem normális méretű, a terhesség gyanúja kizárva, ebben a hónapban meg valamiért kimaradt a mensi.
2014. jún. 19. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!