Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan orvost keresek Budapeste...

Olyan orvost keresek Budapesten (inkább Pesten) akinél gyors és alapos spermavizsgálatot lehet kérni. Ki ilyen megbízható orvos?

Figyelt kérdés

Nem biztos, hogy rögtön valamelyik meddőségi központba szaladnék.

Már egy éve próbálkozunk a babával. 3 hónapja clostit szedek,de még semmi. Komoly spermavizsgálat még nem volt a páromnál, az orvosom szerint nem szükséges viszont erősen gyanakszom, hogy nála van a bibi. Nekem az előző házasságomból van egy ikerpárom (spontán),viszont a férjemnek már az akkori feleségével sem jött össze.


2008. júl. 31. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:

www.krio.hu

Mi itt voltunk pár hónapja, a 15. kerületben van, kultúrált hely, telefonon lehet időpontot kérni spermavizsgálatra. Kb. másfél órát vett igénybe az egész és azonnal a kezünkbe kaptuk a leletet. Ha jól emlékszem 15000 Ft körül volt.

2008. júl. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! A férjem itt volt

[link]

Az első vizsgálat 15000ft volt, itt megnézték mindenét, a második amikor csak a mintát vizsgálták 10000ft.

Egy órán belül kielemzik a mintát és ami jó, hogy lehet vinni is nem ott kell produkálni. Nagyon megbízhatóak és tapintatosak voltak.

Sok sikert:)

2008. júl. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat, aranyosak vagytok:)
2008. júl. 31. 12:30
 4/8 anonim ***** válasza:
én is a potenciaklinikát ajánlom, a moszkva tértől pár megállóra. Az én férjemet ott műtötték, nagyon nyugis és diszkrét környezet!
2008. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mit értesz alapos spermavizsgálaton?

Mert az OGYEIben ingyenes, és egy nap alatt megvan az eredmény. Gyorsaságot néznek, spermaszámot, hány % gyors, PH-t, mennyiséget.

www.ogyei.hu

2008. júl. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Olyan vizsgálatot szeretnénk, ahol megnézik a spermát nemzőképesség szempontjából. Nem tudom, hogy ez miből áll. Szeretnénk tudni, hogy ebből a szempontból a páromnál minden rendben van e.
2008. aug. 1. 14:12
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, azért írtam, hogy alapos, mert a doki akihez járok kért mintát ( nekem kellett vinnem), mikroszkóp alatt megnézte és annyit mondott, hogy rendben van, mindent jónak lát.kb 10 mp-ig tartott. Na ennél szeretnénk komolyabb vizsgálatot.
2008. aug. 1. 14:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves ismerősőm,majd megirom a cimet,hol vizsgálták apát!Alaposan,és csak 5000 volt...Majd megirom nemsoká Kata!
2008. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!