Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Merjek tesztelni? Lehetek babás?

Merjek tesztelni? Lehetek babás?

Figyelt kérdés
30.án kellett volna megjönnie de nem jött, 1.jén hajnalban csináltam tesztett negativ lett. Semmi tünetem nincs. Pedig mielőtt megjön akkor megduzzadnak a melleim és görcsölgetek is. most néha érzékeny a cicim, néha húzodásokat érzek lent.. de semmi más. Teszteljek?
2010. jan. 2. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem várj még egy hetet és akkor már biztos kimutatja a teszt ha van ott egy apró pici jövevény.ugyis megfogja magát mutatni ha tényleg ott van
2010. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos tesztelnék. Dm-ben lehet kapni narancssárga corax tesztet, ami kimutatja már biztos!
2010. jan. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen tesztelj még egyet holnap reggel. Lehet, hogy későn volt a pé-d, azért nem mutatta még ki.
2010. jan. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem 29-én kellett volna megjönnie. Csináltam tegnap tesztet, de negatív lett. Úgy tervezem, hogy január 6. körül tesztelek, ha addig nem jön meg. Nekem sincs tünetem, csak annyi volt, hogy amikor meg kellett volna jönnie, görcsöltem egy kicsit, de ennnyi.

Remélem pár nap múlva boldogok leszünk az eredménytől:)

2010. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!