Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményetek? A Barátommal...

Véleményetek? A Barátommal lefeküdtem de csak ez elején védekeztünk mert nem birta a gumit ö sem én sem, de nem ment el bennem meg amugy sem, én sem élveztem mert ellégé fájt.

Figyelt kérdés
Lehetek terhes? Jó tudom az elöváladéktol igen, amugy mensim után 3napra voltunk együtt, számít valamit?
2010. jan. 2. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor teherbe lehet esni. A százalékok megnyugtatnának? Esemény utáni tabletta kellett volna, ha ahhoz már késő, akkor várnod kell, amíg megjön. Ha késik, akkor teszt.

És gondolkozzatok el a felelősségteljes biztos védekezésen, ha nem akartok minden hónapban parázni!

2010. jan. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem lehetsz terhes. Persze mindennek megvan az eshetősége, de nem megy az olyan könnyen. Sajnos vagy nem sajnos...
2010. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így lett egy lányom... Szóval az esély megvan.
2010. jan. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig azt válaszolom,hogy igen lehetsz terhes.Kisebb az esélye nyilván,mintha elment volna a barátod,de ettől még lehetsz...
2010. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Mensi után 3 nappal kizárt,hogy az légy!
2010. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Idézet:

Mi óvszereztünk a pasimmal, mert nem szedhetek sajnos tabit.

Tavaly februárban egy welnesshétvége alkalmával kifogytunk a municióból és egymásnak estünk a medence parton.

Ilyenkor jön az épphogy csak betette, és nem ment belém. Ami egyébként igy igaz, ugyhogy én nem idegeltem magam ezen (ugyan mennyi az esély előváladéktól?!) és láss csodát.. nem jött meg. Ja menstruáció utáni 2. nap volt ráadásul. :)

5 hetesen jöttem rá hogy terhes vagyok, először azt hittem ez valami rossz vicc.


Innentől a sztori hosszu, de mocskos, lényeg a lényeg van egy kislányom aki egy éves lesz novemberben, apa nélkül.


Ugyhogy lehet, ez nem 'urban legend', nem mondom hogy bánom hogy igy alakult, de tény... védekezni KELL . Mert a megszakitás orosz rulett.


27/L

2010. jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!