Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelenthet 20. napon egy...

Mit jelenthet 20. napon egy kis vérzés?

Figyelt kérdés
9hónapja próbálkozunk a 3. gyermekkel, eddig még nem jött össze! Normális 28 napos ciklusaim vannak, de most 20 napon vagyok és reggel enyhe vérzés volt, vajon mi lehet? Ja és rosszul is érzem magam! De nem hisze, hogy ez terhesség tünet korai lenne nem?
2008. júl. 31. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy beágyazódás
2008. júl. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En ma vagyok a 19.napon, nekem pedig mensiszeru gorcseim szoktak lenni, vagyis mindjart-megjon erzesem. Ez mitol lehet? Esetleges beagyazodas?
2008. júl. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínű beágyazódás nekem is volt a menszeszem előtt egy hétel enyhe vérzésem és rá egy hétre beigazolódott,hogy a kis pocaklakó költözött be.Remélem sikerel jártatok.
2008. júl. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet beágyazódás is, de az orvosom szerint általában nem kíséri vérzés. sajnos a múlt hónapban velem is hasonló volt. Egyszer véreztem egy picit mindenféle görcsölés nélkül, majd elmúlott. Megnyugodtam. Aztán másnap megemeltem valami nehezet és megint véreztem. Akkor már abba sem maradt. Elmentem nődokihoz, mert nagyon megijedtem. Ő annyit tudott mondani, hogy valószínűleg valamiért nem tudott beágyazódni a megtermékenyített petesejt, ezért idő előtt elkezdett lelökődni a méhnyálkahártya.

Ez az előző hónapban volt. Most félve várom a ciklusom utolsó hetét, nehogy megint így járjak.

Ezt csak azért írtam le, mert ha esetleg megint előfordul, akkor ne késlekedj orvoshoz menni.

2008. júl. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!