Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5hetes terhes vagyok. Mennyire...

5hetes terhes vagyok. Mennyire természetes, hogy már nem fáj a cicim?

Figyelt kérdés
Ha nem maradna meg a baba,mindenképpen müteni kéne?Azt mondta a dokim hétfön,hogy fel is szivodhat,ne éljem még bele magam,hogy babánk lesz.És ha felszivodik,akkor is kell mütét?
2008. júl. 31. 06:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, de nekem ezzel kapcsolatban rossz tapasztalataim vannak. Én a vetélés előtti héten éreztem, hogy már nem fáj a cicim, és megváltozott a tapintása (puhább lett)is. De görcsölni és barnázni is kezdtem, nálad ezek a tünetek nincsenek, úgyhogy ne aggódj! Ha felszívódik sztem nincs teendő, csak a vetélésnél!

DE! Minden ember más, van akinek 5 hetesen még egyéltalán nincs semmi tünete a mensi elmaradásán kívül!!!

Próbáld elfoglalni magad, ne ezen rágódni!(tudom h nagyon nehéz)

Minden rendben lesz! Kapcsolódj ki, pihenj, olvass, tévézz, egyél sok gyümölcsöt!!! Szorítok!!!!

2008. júl. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök a válaszodnak!Csakhogy nekem eddig fájt nagyon,nött,most meg semmi..Görcsölök is,de semmi vérzés,vagy ilyesmi.
2008. júl. 31. 08:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vok. A görcsölgetés normális, nyúlnak a méhszalagok! A hCG mennyisége 2 naponta duplázódik a normálisan fejlődő terhességnél. Megnyugtatásképpen csinálhatsz majd egy tesztet pár nap múlva, és jó esetben nagyon erős csíkot látsz majd. (ha megszakad a terhesség kb. 2-3 hétig látszik még a csík, de egyre halványabban)

NE IZGULJ! Jó neked, h már sikerült :)Vasárnap én is csinálok egy tesztet:)

2008. júl. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 9 hetes vagyok, és csak néha fáj, főleg délután (melltartó levétel után) és reggel, pedig menses körüli időben úgy fájt, mintha be lenne gyulladva, azóta váltakozva, napokig nem fáj, aztán megint. Emiatt nem hiszem, hogy izgulnod kéne, a görcs az már más, de az orvos szava a szent, ő látott téged.
2008. júl. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szio! Mindenkinek a szervezete más. Az egyik válaszoló azt írta hogy a vetélése előtt nem fájt a cicije, nekem is volt sajnos vetélésem, de nekem ugyan úgy megvolt minden tünet, csak utána kezdett elmúlni. A legfontosabb hogy nyugodj meg, és pihenj sokat! Remélem minden rendben lesz!
2008. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!