Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát tervezve mikor új...

Babát tervezve mikor új ciklusba kerülsz és közeledik az újabb peteérés mit érzel?

Figyelt kérdés

Örülsz vagy félsz..?!

Nekem a lelkesedésem elkezdett félelembe átcsapni.

Újabb peteérés egy lehetséges újabb csalódás..tudom hogy nem szabad így gondolkozni de most így érzek.

Most ovulálok (érzek a fájdalmat).



2014. jún. 11. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még ott tartok, hogy lelkesedem, de asszem, csak idő kérdése, hogy ez történjen. :(
2014. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne haraduj nem akarlak depibe rántani! Csak sorstársat keresek akinek alább hagyott a lelkesedés..
2014. jún. 11. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Változó. Van amikor lelkesedem, van amikor már lesz@rom az egészet, úgysem fog összejönni...


Most lelkes voltam, olyan jó kis együttléteket összehoztunk a párommal, hogy tuti biztos voltam benne, hogy most lesz baba, de persze semmi. Ezután jön az unom-már-ezt-az-egészet-úgysem-lesz-gyerekem hónap, olyankor már attól is rosszul vagyok hogy ágyba bújjunk mert akkor feleslegesen reménykedem majd... stb. Aztan újabb lelkes hónap... :) Sosem adom fel, tudom hogy egyszer lesz gyerekünk, csak ki kell várnunk.

2014. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

helyes!

most én is átbillentem, hátha összejön:-)

mióta próbálkoztok?

2014. jún. 11. 22:37
 5/5 A kérdező kommentje:
23án pozitívat teszteltem:-)
2014. jún. 28. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!