Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteérés előtti napokban...

A peteérés előtti napokban lehetséges, hogy enyhe menstruációs görcshöz hasonló görcsök vannak néha-néha? Most vagyok a 10. napba, tehát lassan közeledik. Akkor az lehet annak a jele?

Figyelt kérdés
Remélem, mert akkor hajrá!
2008. jún. 13. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


nekem pont akkor voltak ilyen enyhe görcseim, nem az előtte lévő napokban. Most 29 hetes kismama vagyok, és mi így hoztuk össze a babót. Kicsit vicces, de reggel amikor felkeltem, akkor mondtam apának, hogy most gyere mert most görcsöl a hasam:) és összejött:)

2008. jún. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia! mondjuk nekem is megfordult a fejembe,hogy lehet hogy ez már a pé. de mi aznap is ,és előtte pár napba is voltunk együtt. remélem összejött. bár már 6 hónapja próbálkozunk,így inkább nem érem bele magam
2008. jún. 14. 08:02
 3/5 A kérdező kommentje:
és még annyit szeretnék kérdezni,hogy az a görcs hány napig tartott? nem erős,meg semmi,csak tegnap délután is éreztem egy darabig,meg ma reggel is.
2008. jún. 14. 08:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkinél változó. Nekem csak egy pár óráig tartott mindig, szakaszosan.
2008. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!


az első válaszolok vagyok. nekem sem folyamatosan görcsölget(ett) olyankor a hasam. És nem is erős görcsölgetések voltak ezek.

2008. jún. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!