Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok?

Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
6 napja kellet volna megjönnie, de semmi... A barátommal kb 3 hete szeretkeztünk, amikor is becsusszant gumi nélkül, és bő másfél percig úgy csináltuk. Biztos volt rajta előváladék. Ja és nem szedek fog.gátlót. 16 évesek vagyunk! Félek! És egy hete állandóan fagyit eszek, mert annyira kívánom:S Mennyi a valószínűsége annak hogy terhes vagyok vajon? Ha jól számoltam peteérésem is azokban a napokban van. ( 5 éve menstruálok, és 2 napnál többet sosem késett, most meg már 6 nap!)
2010. jan. 2. 14:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes, reggelre megjött! Csak most olyan furin érzem magam...:S
2010. jan. 3. 16:25
 12/16 anonim ***** válasza:
Na ez jó hír!:) És hogy érted, hogy furán érzed magad? Rosszul vagy?
2010. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem testileg,hanem inkább lelkileg. Már mintha tudtam volna hogy baba van, aztán mégsem. Vagyis nem tudom:S Furi ez. A barátom is azt mondta hogy örül is meg nem is:S Ilyent még nem éreztünk:S
2010. jan. 3. 18:08
 14/16 anonim ***** válasza:
Aranyosak vagytok!:) De gondolj arra, hogy később mennyivel jobb lesz.. most még tanultok szereztek szakmát, diplomát stb és sokkal jobb munkahelyetek lesz és a gyereknek több mindent megtudtok adni. Ha most bejött volna egy gyerek mindenképpen szerezni kellett volna pénzt.. elmenni dolgozni stb, valószínűleg ez a barátodra várt volna.. most gondold el, hogy ő 12 órázik egy gyárban gyerekre alig marad ideje:( mennyivel jobb lesz majd pár év múlva a megfelelő anyagi háttér mellett boldogságban felneveli egy gyerkőcöt. És hidd el hamar elmegy az a pár év míg képesek lesztek gyereket nevelni addig meg tanuljatok, hogy minél jobb életetek legyen és szeressétek egymást! :)
2010. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm szépen, de úgy várom már:) A barátom meg akarja kérni a kezem:) Ez lehetséges 16 évesen? Úgy tudom az eljegyzásnek nincskorhatára:)
2010. jan. 3. 18:37
 16/16 anonim ***** válasza:

Persze, lehetséges:) de házasság csak szülői, illetve gyámhatósági engedéllyel lehetséges 18 év alatt.

Gratulálok és sok boldogságot Nektek!:)

2010. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!