Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok?

Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
6 napja kellet volna megjönnie, de semmi... A barátommal kb 3 hete szeretkeztünk, amikor is becsusszant gumi nélkül, és bő másfél percig úgy csináltuk. Biztos volt rajta előváladék. Ja és nem szedek fog.gátlót. 16 évesek vagyunk! Félek! És egy hete állandóan fagyit eszek, mert annyira kívánom:S Mennyi a valószínűsége annak hogy terhes vagyok vajon? Ha jól számoltam peteérésem is azokban a napokban van. ( 5 éve menstruálok, és 2 napnál többet sosem késett, most meg már 6 nap!)
2010. jan. 2. 14:47
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*Peteérésem is azokban a napokban volt, amikor történt a baleset. Ezt rosszul írtam az előbb. És azt kihagytam,hogy nem ment el bennem, "csak" előváladék volt. De lehet hogy ide az is elég volt?!
2010. jan. 2. 14:57
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én nem foglak letorkolni!De készülj rá,hogy más igen!Lehet tényleg bajban vagy!Én is korán kezdtem:)))De én így sosem jártam!És igen...sajnos lehetsz terhes!!!Menj el a gyógyszertárba!Csinálj egy tesztet!És remélem vagy olyan viszonyba a szüleiddel,hogy tudsz velük beszélni!Ha a teszt negatív akkor várj még egy hetet!És csinálj még egyet!De ha nem jön meg akkor is mindenképp menj el dokihoz!Mert sajnos van,hogy csalnak a tesztek!Egy nagyon fontos:téves negatív teszt van,de téves pozitív nincs!!!Tehát ha pozitív lesz valamelyik teszt akkor tuti baba van!És akkor ne várj,hogy majd megoldódik!Hanem szólj a szüleidnek!Ne szúrd el az élted!!!Írd majd meg hogy mi van!Én szorítok Neked!Üdv:29 éves 12 hetes kismama
2010. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy értelmes választ tudtál adni, legalább vannak itt jószívű emberek. A barátommal nagyon szeretjük egymást, és ő is velem izgul, tudom hogy ha baj lesz akkor is mellettem marad, ezt mondta is. El is fogok menni tesztért egyik nap az 100%. A szüleimmel meg hát...A barátom szüleivel sokkal jobban vagyok. Nekik előbb megmondanánk. Az én szüleim azt sem tudják hogy már nem vagyok szűz.
2010. jan. 2. 15:26
 4/16 anonim ***** válasza:

Amikor elmész tesztet venni, azonnalk kettőt vegyél. Reggeli első pisiből csináld, a használati utasítás szerint. Nem kell a legdrágábbat venni. Most csináld meg az egyiket, ahogy írták neked, és egy hét múlva a másikat, ha ez negatív lesz. Ha továbbra sem jön meg, a teszteredménytől függetlenül menj el nőgyógyászhoz, lehetőleg ne egeyedül, hanem pl a barátoddal.


Ha pedig pozitív lesz, akkor azonnal és őszintén fordulj a szüleidhez, ne halogasd. Lehetőleg ezt is ketten tegyétek.


Remélem, negatív lesz a teszted, és nem estél teherbe. Ha így van, egy életre jegyezd meg, hogy az előváladék és a megszakítás nem játék! 100 nőből, aki egy éven át védekezés nélkül szexel, 80 esik teherbe, Szintén 100 nőből, aki egy éven át megszakítással szexel, 35 esik teherbe. A különbség csak 2,28-szoros! Azaz a megszakítás nem védekezés, még rosszabb a hatékonysága, mint a naptármódszernek.

2010. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak! Ha a barátod szüleivel tudjátok jobban megbeszélni, tedd azt. De tesztelj úgy ahogy az első írta, és menj dokihoz. Minden jót!
2010. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen,lehetsz terhes.Vegyél tesztet mindenképpen.És jól írja az első válaszoló,ha negatív vegyél még egyet 1 hét múlva.Ha az is negatív akkor nem vagy terhes.De ha azután sem jön meg menjél el dokihoz mindenképpen.Drukkolok,hogy negatív legyen!

2010. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Először is nyugodj meg! Késhet akár az idegeskedés miatt is.. nekem is késett már amiatt:S De ha nem jön meg tényleg vegyél tesztet minél előbb, mert sajnos a terhesség is lehetséges. Mindenképpen írd meg, hogy mi lett, nagyon drukkolunk érted!
2010. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Az lehet a terhesség jele, hogy egyik este vanília pudingot ettem füstölt sajttal, és hiába aludtam éjjel 10 órát, délután 2x is elaludtam!:S
2010. jan. 2. 17:22
 9/16 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes!Ilyenkor ha terhes egy nő akkor mindent összeeszik mindennel.Fagyi és füstölt sajt?Hétfőn vegyél tesztet,és írj.Idén lesz 4éve hogy eggyütt vagyok a párommal,és megszakításosan "védekezünk"(gyógyszert nem szedhetek),tudjuk hogy mivel jár de én még egyszer sem estem teherbe.Már többször megfordult a fejemben hogy lehet hogy velem van a gond?Nekünk ha becsúszna nem lenne gond.Bízzunk benne hogy a teszt negatív lesz.De ha pozítiv beszljetek a szülőkkel.Fiatal vagy még az anyasághoz.


22/L

2010. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha terhes lennék, nekem nem lenne szívem elveteni. Megtartanám, és ha mást nem, eljárnék dolgozni valaholva hogy el tudjam tartani. De a barátomat ugye nem büntethetik meg? Ő is csak 16:S
2010. jan. 2. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!