Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges olyan, hogy valakin...

Lehetséges olyan, hogy valakinek vonalzót nyelt a hőgörbéje?

Figyelt kérdés

3 nap kivételével mindig ugyanolyan hőt mértem. Mindig szinte percre pontosan mérek ebben a hónapban. mensi 3. napjától kezdve folyamatosan 36,2. A maradék 3 napban 36,1. Elromlott volna a hőmérő? Nem hiszem, mert este más hőt mér. Ennyire számít, ha mindig ugyanakkor mérem?

Volt már nektek ilyen?

(Most a 13. napom van, pé 1-2 napon belül várható elvileg)


2008. júl. 30. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a ciklusom második felében a nem várt menziig mindig 37 a hőm. Pé után felkúszik és csak akkor esik le, mielőtt megjön. Mindig 5.30-kor mérem. Állítólag nagyon lényeges, hogy nagyjából minden nap ugyan abban az időben mérd, gondolom nem véletlenül!
2008. júl. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy szakkönyvben az áll, hogy ha valakinek egysikú a hőgörbéje akkor nincs peteérése. Én sem tudtam mindin ugyanabban az órában mérni /hétvégén mindig később keltem/

de nálam peteérés előtt mindig alacsonyat mutatot pé. után felment 36,8-ig. kérj vérvételre beutalót vagy egy uh-ra és minden kiderül.

2008. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Van peteérésem, mert már túl vagyok a kivizsgáláson. És még csak a ciklusom első fele telt el. A második szakaszban nekem is mindig magas a hőm, de általánosan jellemző, hogy 1-2 tizedet ingadozik. max 2 napig szokott egyforma lenni. Ezért lepődtem meg most, hogy annyira egyenes...

Ma már csak 36 volt, lehet, hogy holnap fog megugrani.

2008. júl. 31. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!