Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csinál a szervezetem?...

Mit csinál a szervezetem? Részletek lent.

Figyelt kérdés

November 18-án megjött.Rendes mensi volt.Aztán a 12-ik dpo-n + teszteltem,egy Medilab és egy Gabriell teszttel.Sűrű pisilési inger,mellfájdalom.Rá 3 napra erősen megjött,vagyis dec.18án.Tovább tartott a sűrű pisilési inger,mensikor és utána is,de megint fájnak a melleim.A pisilési inger nem múlt el,és nem vagyok szerencsére beteg sem,hogy arra tudjam fogni.Tegnapelőtt egy kék csík nevezetű tesztet használtam amin 3 csík volt.Gondolom rossz volt a teszt.Azóta nem teszteltem.Nyomásérzékenységet érzek az alhasamban is.Viszont a hőm 31-én ment feljebb.


Mi lehet ilyenkor?

Tapasztalatok erről a tesztről?

Köszi a válaszokat,és Mindenkinek Boldog Babás Új Esztendőt Kívánok!


2010. jan. 2. 10:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Olyan aranyos vagy,hogy így aggósz!Jól esik őszintén szólva!!!

Azért csak most írok,mert megilyedtem azon amit írtál,és az ügyeletire bementünk.

Ott néztek uh-val,meg vettek vért,de utóbbinak az eredményét még nem tudom mert hazajöttünk.

Hüvelyi uh-t csinált a doki,és 19mm-es endometriumot látott,megnegyobbodott uterus,szabad áramlatok.Babát nem látott,mert gondolom mondta volna.

De még csak ma cagyok a 16-ik cn-pon és ez a vastag méhnyálkahártya nekem furi,mert ilyenkor mindíg csak max.10mm szokott lenni.

Terhestesztet vizeletből nem is csináltak:(

Mi lehet most?

2010. jan. 3. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!