Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csinál a szervezetem?...

Mit csinál a szervezetem? Részletek lent.

Figyelt kérdés

November 18-án megjött.Rendes mensi volt.Aztán a 12-ik dpo-n + teszteltem,egy Medilab és egy Gabriell teszttel.Sűrű pisilési inger,mellfájdalom.Rá 3 napra erősen megjött,vagyis dec.18án.Tovább tartott a sűrű pisilési inger,mensikor és utána is,de megint fájnak a melleim.A pisilési inger nem múlt el,és nem vagyok szerencsére beteg sem,hogy arra tudjam fogni.Tegnapelőtt egy kék csík nevezetű tesztet használtam amin 3 csík volt.Gondolom rossz volt a teszt.Azóta nem teszteltem.Nyomásérzékenységet érzek az alhasamban is.Viszont a hőm 31-én ment feljebb.


Mi lehet ilyenkor?

Tapasztalatok erről a tesztről?

Köszi a válaszokat,és Mindenkinek Boldog Babás Új Esztendőt Kívánok!


2010. jan. 2. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hoppá! Nem akarlak ijesztgetni, de nekem is volt ilyen, hogy + teszteltem rá 3 napra gyengébb vérzésem volt és kiderült, hogy elvetéltem. :( Menj orvoshoz! Lehet még menthető! Drukkolok! Siessssss!!! BUÉK!
2010. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy írtál.

Sajnos nekem dec.19-én erősen volt meg,de a tüneteim nem múltak el.

Te milyen tesztet használtál?Most mi a helyzet veled?

Buék Neked is!

2010. jan. 2. 11:08
 3/11 A kérdező kommentje:
Amúgy dokihoz csak kedden tudok menni.
2010. jan. 2. 11:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászati ügyelet minden megyei kórházban van, folyamatosan. Ünnepnapokon, hétvégén is.
2010. jan. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen aranyos vagy!

Saját dokihoz megyek,ragaszkodom hozzá.Ha már eltelt ennyi idő,keddig már valahogy kibírom.

Szerintem nem vagyok terhes,csak voltam:(

2010. jan. 2. 11:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy elmenj dokihoz, mert lehet, hogy nem teljesen ürült ki a dolog és akkor muszáj az orvosi beavatkozás. De az is lehet, hogy csak a hormonjaid nem mentek még vissza a normál szintre. Drukkolok, hogy az legyen amit szeretnél.
2010. jan. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretnénk a babát,de ha terhes lennék szerintem akkor nem esett volna le a hőm mikor megjött.1-én ment fel 36,5-ről 36,8-ra,tehát gondolom volt ovum.Csak azt nem értem miért maradtak meg a tüneteim?

Minden esetre egy alapos kivizsgálás biztosan nem fog ártani.Mikor a dokim rendelni fog,akkor kapom meg a beutalókat hormon,pajzsmirigy,és spermavizsgálatra.

Nem tudom mennyire befolyásolja ami mosz van,de amikor a doki novemberben tüszőt nézett akkor 2 domináns tüszőt látott.Nem lehetséges,hogy mind a 2 megtremékenyült és az egyik baba ment el?

Én semmit nem értek már...:(Nem tudom azt sem,hogy a hőbe mennyire lehet,vagy nem lehet bízni.

2010. jan. 2. 12:54
 8/11 anonim ***** válasza:

pedig nem ártana egy mielőbbi orvosi vizsgálat, mert a normál vagy erős vérzés, utána még mindig terhes tünetek, akár méhen kívüli terhességnél is lehet!!

sok szerencsét!

2010. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok. Ne halogasd! Ez nagyon veszélyes, erősen vérezhetsz, életveszélyes, nem ér rá keddig!!!! Menj el most az ügyeletre! Velem azóta minden rendben van, a missed ab. után nem kellett műteni, mert kicsi volt a terhesség, kiürült magától. Rá majdnem egy évre ismét teherbe estem, azóta már meg is szültem, most volt Karácsonykor 5 hónapos a kisfiam. :)

Visszatérve rád: Tényleg nem szabad ezzel játszani! Könyörgöm menny orvoshoz!!! Az is lehet, hogy még menthető a terhesség! Lehet ha kedden mész el akkor már késő lesz és soha fogsz tudni elszámolni a lelki ismereteddel, hogy nem mentél előbb. Nem b@szogatni akarlak, de ez tényleg komoly dolog. Nagyon fontos lenne, hogy elmenj az ügyeletre még MA! Drukkolok neked még mindig! Majd írj, hogy mi volt. Szia

2010. jan. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
megint én vagyok, az első. A hőben nem nagyon lehet bízni... Nehezen estem teherbe a kicsimmel, én is hőmérőztem, de tök másképp volt mit ahogy azt leírták. Méregettem egy ideig, de semmi értelme nem volt, mert akármikor mértem nem volt eltérés. Abba is hagytam mert csak még idegesebb lettem tőle. Szerintem ennyire azért nem lehet alapozni erre a méricskélésre. A tüneteid magukért beszélnek... És tényleg menj el orvoshoz!!!
2010. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!