Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha cisztám van?

Lehetek terhes, ha cisztám van?

Figyelt kérdés
2 hónapja voltam dokinál mert nem jött meg.Ultrahang után azt mondta hogy cisztám van, és emiatt nem jön meg, és nem is eshetek teherbe addig amig meg nem műti.Adott gyógyszert amitől megjött.A következő hónapban (most) gyógyszer nélkül is megjött.Lehet hogy felszívódott, vagy tényleg csak a műtét után tudok majd teherbe esni?Azért elmegyek majd egy másik dokihoz is..
2007. okt. 17. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Két órája volt egy ugyan ilyen kérdés.Most nem rosszból,de ez már tényleg zavaró,hogy ennyi egyforma kérdést írnak be.Ezt hogy hogy nem törülték??

Hol van a keresö????

Ìgy tényleg egyre keveseben fognak válaszolgatni.

2007. okt. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Talán nem tudok majd sok használható, vagy megnyugtató dolgot írni. De nekem is hasonló problémám van. Bár nem írtad , neked hol van cisztád, nekem a petefészkemben. Először én is megijedtem, nekem a fog.gátlótól alakult ki, és épp le akartam állni vele, mert babát szeretnénk és akkor tudom meg ezt...tehát eddig nem volt mellékhatás, csak most hogy ultrahanggal is megvizsgáltak. Sajnos még mindig ott van, de azóta nagyon sokat érdeklődtem. Voltam több orvosnál is, a fórumon is kérdeztem orvosokat. És a lényeg, hogy a legtöbben egyálatlán nem nyúlnának hozzá, én sem engedem megműtetteni. Álatalában magától kifakad, talán esetedben ez is történt, mint írtad is. De nagy jelentőséget nem kell neki tulajdonítani, mert azóta kiderült, hogy rengeteg ismerősömnek volt már cisztája, és volt olyan is (több is) aki így teherbe esett és nem lett semmi baj, a baba nőtt , a ciszta kifakadt, vagy felszívódott! Menj el más orvoshoz is, mert azt sem tudom hogy mekkora a cisztád, és milyen a tartalma (víz, genny, vér )mert az sem mindegy. Tehát biztosra így nem merem mondani, lehet, hogy a tiéd más típusú...

Sok sikert a babához!

2007. okt. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Az első válaszolónak: sztem ne kritizálj meg másokat azért vagyunk itt hogy segítsünk egymásnak..jaa és tanulj meg inkább helyesen írni...


A kérdezőnek: nyugodj meg nem lesz semmi gáz menj el másik dokihoz is, konzultálj vele és csak a a legvégső esetben csináltasd meg a műtétet!

Sok sikert:)

2007. okt. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
A legelső válaszolóhoz: Minek írsz be ha ilyen idegbeteg vagy? Kezeltesd magad. Gyökér
2007. dec. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!