Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A PCOS-es betegeknek érdemes...

A PCOS-es betegeknek érdemes az ovulációs tesztet megpróbálni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 30. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Hogyne! A pcos nem zárja ki teljesen a peteérést, csak akadályozhatja..orvos viszont tud gyógyszerrel segíteni!

Nálam nem hamar, de megoldódott..most 21 . hétben vagyunk.

Hajrá!

2008. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ket eselyes a dolog, mert egyes PCOS-es betegeknek pont a peteeres marad ki, hiaba termelodik az lh hormon (aminek meg kellene repesztenie a tuszot, es ezt jelzi az lh-teszt, nem magat a peteerest, hanem a hormon jelenletet, amitol megreped majd a tuszo 36-48 ora multan) de a policisztas ovariumnal pont nem reped meg a tuszo, hanem becisztasodik, a hormon viszont jelen van, az ovuteszt jelez, meg sincs ovulacio. Ezert szukseges ultrahangos lekovetese a PCOS-es betegeknek, h reped-e a tuszo, avagy nem. Ha nem, lehet kezelni, tuszorepesztot adni, stb.
2008. júl. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de pont erre voltam kíváncsi, és rákerestem. Ezek szerint nem érdemes. Sikerült azóta nektek a baba?
2009. nov. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, van egy féléves kislányom. Azonnal sikerült, amint az ovu-tesztet kipróbáltam! Még abban a hónapban terhes lettem, mert tudtam, hogy mikor kell akcióba képnünk! Próbáld ki!
2009. nov. 11. 13:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! Lehet megpróbálom, melyiket használtad?
2009. nov. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Babymark a neve, öt teszt van egy csomagban.

Feltétlenül próbáld meg!

2009. nov. 11. 14:32
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Köszönöm :) sok boldogságot kívánok nektek és jó egészséget :)
2009. nov. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, viszont kívánom!
2009. nov. 11. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!