Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt mondják a túl meleg víz...

Azt mondják a túl meleg víz vetélést okozhat a vérbőség miatt, de szeretkezéskor is arra a tájékra tolul a vér. Az miért nem gond?

Figyelt kérdés
2008. júl. 30. 12:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért mert szex után és közben egy bizonyos szakaszra irányul a vérbőség, melegvízes fürdő esetén pedig az egész méhet és környékét érinti a vérbőség folyamata!

Eleinte a 16. hétig én is kis müanyagszéken ülve zuhanyoztam langyos vízzel, de az egyéb nem okozott problémát, nem is tiltottak el, csak a 6.hétig, utána már lehetett szexelni.

Ezt akkor magyarázta el a doki, mert én is kérdeztem, hogy miért nem ülhetek a kádba. Hát ezért.

2008. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!