Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy összejött végre?...

Lehet, hogy összejött végre? Bevállaljam a Balaton-átúszást?

Figyelt kérdés

25 naposak a ciklusaim, ma vagyok a 20 napon. 3 napja van egy-két csepp barna folyásom, a mellem egy hete feszül, a hasam alja tegnapig folyamatosan szurkált, feszült. Hétfőn nem kellene megjönnie, de szombaton szeretném átúszni a Balatont. Clearblue tesztet hol lehet venni? hátha az kimutatná már szombaton....

Lehet, hogy korainak tűnnek a tünetek, de az előző terhességemnél is szinte a megfoganás után 2-3 nappal már erős mellfájdalmam volt.


2008. júl. 30. 11:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

na? csináltál tesztet??? mi lett?

balaton átúszással mi a helyzet???

2008. aug. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Balatont átúsztam, aminek nagyon örülök. Szuperul éreztem és érzem magam most is miatta:) de sajna ma megjött. de majd ebben a hónapban újra próbálkozhatunk:))

Köszi az érdeklődést!:)

2008. aug. 5. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!