Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy összejött végre?...

Lehet, hogy összejött végre? Bevállaljam a Balaton-átúszást?

Figyelt kérdés

25 naposak a ciklusaim, ma vagyok a 20 napon. 3 napja van egy-két csepp barna folyásom, a mellem egy hete feszül, a hasam alja tegnapig folyamatosan szurkált, feszült. Hétfőn nem kellene megjönnie, de szombaton szeretném átúszni a Balatont. Clearblue tesztet hol lehet venni? hátha az kimutatná már szombaton....

Lehet, hogy korainak tűnnek a tünetek, de az előző terhességemnél is szinte a megfoganás után 2-3 nappal már erős mellfájdalmam volt.


2008. júl. 30. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem korai még szombaton tesztelni. Ha nem megeröltető számodra az úszás, és nem meríted ki magad, szerintem nem árthat. Esetleg UH val érdemes megnézni, hátha látható a beágyazódás már.
2008. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
hát ez kemény dilemma.szerintem mérlegeld mi a fontosabb.hanagyon szeretnétek a babát,és úgyérzed sikerült inkább óvd magad.
2008. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Hát ez így nehéz. Passz. Mik a megérzéseid? Egyébként, ha jó formában, fitt vagy, sportolsz rendszeresen vagy, akkor belefér.
2008. júl. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
szerintem is ha folyamatosan sportolsz akkor ez nem lesz gond. ha csak hébe hóba lejársz úszni de most erre vállakozl akkor lehet gond, de szerintem vállald be, max a köv hónapban megint próbálkoztok.
2008. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyosak vagytok..

pont ez a dilemmám, ugyanis az előző vetélésem után találtam ki magamnak ezt a balcsi átúszást, azóta 7 hónapja készülök rá, de a babát is nagyon szeretnénk már... Murphy törvénye lenne, ha most jött volna össze:)

Talán nem lehet nagy baj, ha edzett vagyok, azért aznap reggel csinálok egy tesztet.

2008. júl. 30. 12:09
 6/12 anonim ***** válasza:

szerintem pénteken csináltass egy labor vizsgálatot.az már kimutatja.mert ott is lesz orvosi vizsgálat,de vérvétel nincs.bár tavaly indokolt esetben megcsinálták.de én a te helyedben nem mennék.főleg a vetélés után. azt írod vágysz a babára.akkor ne kockáztass.jövőre is lesz balaton átúszás.ha esetleg sikerült a baba és baj lenne ez miatt sose bocsájtanád meg magadnak.nem tudhatod mit hoz a jövő.sikerülne e még egyszer a baba.viszont a balatont bármelyik évben átúszhatod.minden évben megrendezik.

ja! a tesztet amit keresel a DM-ben tudod megvenni.

2008. júl. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
én is így gondolom, de ha meg nincs semmi akkor túllármáztam az egészet. Nagyon nehéz eldöntenem. Ráadásul 4. napja barnázom, orvoshoz esélytelen bejutni holnapig. Szerintem majd szombat reggel fogom eldönteni, hogy nekivágok-e, miután csinálok tesztet.
2008. júl. 31. 11:36
 8/12 anonim ***** válasza:

lehet hogy úgy éreznéd túllármáztad az egészet,de inkább legyen túllármázva mint egy nagyot veszíts!!!mert a teszt még szombat reggel mutathat negatívat a terhesség ellenére.kívánom hogy tudj dönteni,és jól.

utolsó válaszoló voltam.

2008. júl. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

teljesen igazad van.

holnap reggel majd az "isteni" sugallat eligazít a kusza gondolataimban... vagy legalábbis remélem:)

2008. aug. 1. 10:42
 10/12 A kérdező kommentje:
már arra is gondoltam, hogy ez egy próba a sorstól számomra. de a párom biztos mondaná, hogy nem vagyok komplett:) lehet, hogy igaza van:)
2008. aug. 1. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!