Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki hőgörbét vezet, annak...

Aki hőgörbét vezet, annak hamar sikerül teherbe esni?

Figyelt kérdés
Most olyanra gondolok, ahol egészséges mindkét fél, és szépen látszik az ovuláció. Olyankor azért könnyen lehet teherbe esni, vagy még ez se garancia?
2014. máj. 30. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem garancia. Egy év után jött a baba, hőmérőztem, egészségesek is vagyunk (vizsgáélatok bizonyitották), jókor is voltunk együtt.
2014. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is ilyen válaszra számítottam, csak épp azt nem értem, hogyan???
2014. máj. 30. 19:54
 3/3 anonim ***** válasza:
AZt mondják, hogy egészséges pároknál is csak 20 százalék az esély akkor is, ha épp jókor vannak együtt. Sok mindennek kell stimmelnie... Én sem értem ám, hogy egyesek egészségesen miért várnak egy évet is, másoknak meg elsőre összejön egy kiszakadt gumival vagy megszakítással. Szóval passz...
2014. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!