Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elfőrdulhat, hogy ha 4 napot...

Elfőrdulhat, hogy ha 4 napot késik a mensi a teszt szerint nincs baba, akkor mégis lesz?

Figyelt kérdés
2008. júl. 29. 18:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Szia! Azt nem tudom. Nekem türelmem nincs kivárni az 1 évet, és idegileg sem bírnám. Mindenképpen segítséget kérek, mert az idő csak megy.....
2008. júl. 31. 07:04
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem értem,hogy miért így van az egész.Szerintem ésszerubb lenne,ha valaki elmegy dokihoz,hogy babát szeretne,megcsinálják a nagy kivizsgálást,ha nincs semmi eltérés akkor lehet próbálkozni,ha van valami gond akkor meg rogton kezelik.Most tételezzem fel 1évig nem jon ossze,elmegyek dokihoz és megcsinálnak minden kivizsgálást(az is idobe telik) plusz még utána a kezelés,ami megint elterthat hónapokig.Pl nálam tudják,hogy Pcos vagyok,akkor minek várni 1 évig,lehet addigra csak mégtobb ciszta lesz.Nem tudom,de ezzel a módszerrel nem értek egyet.Majd írj ide ha valamit megtudsz pl babó lesz vagy stb...
2008. júl. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Igazad van... Néha tényleg kevés a hit a csodában...

Én léptem, nagy kivizsgálást kértem, ma vették le a vért, 14 hormont kért a doki. 1 hét múlva eredmény. Nagyon alapos dokit találtam, egy tündér, a lelkemet is ápolja, és most az is kell...

majd írok!

Kitartás addig is, egyszer mi is mamik leszünk!

Judit

2008. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szia.Én vagyok az a Pcos.Kovetkezo lépésem már nekem is az lesz,hogy labort kérek.Akkor majd jelezz,hogy mi lett az eredmény.Hát nekunk most sem sikerult.Tegnap nagy lány lettem. Hát én nem tudom meddig lehet ezeket a kudarcokat bírni :o((
2008. aug. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mindenképp jelzek (ehhez a kérdéshez)!

kitartás!

viszont ha megjött, akkor legalább neked van pé-ed,-nézd a jó oldalát!

Jelentkezem. J.

2008. aug. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
..háát én úgy tudom,hogyha van menzi az még nem feltétlen jelenti azt,hogy van peteérés. De legalább sikerult már elérni azt,hogy én is 28napra menzizzek(és remélem van peteérés)mert a Pcos miatt nekem csak 90naponta volt.Ezt is már félsikernek konyvelem el.
2008. aug. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi töretlenül nem adtuk fel, és úgy néz ki, most sikerült! :) 1 hete pozitív lett a tesztem. Dokihoz jövő héten megyek.

Veletek mi újság?

Judit

2009. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!