Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elfőrdulhat, hogy ha 4 napot...

Elfőrdulhat, hogy ha 4 napot késik a mensi a teszt szerint nincs baba, akkor mégis lesz?

Figyelt kérdés
2008. júl. 29. 18:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Persze! Sok kismamának később mutatja a teszt a pozitívat sok negatív teszt után. Azt javasolják, hogy ha két hétnél többet késik érdemes dokihoz menni. Addig meg tesztelj még egy párszor.
2008. júl. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát van olyan!De jobb ha nem éled bele magad...én már tanultam a saját káromon.Duphastont szedek,25.napon fejezem be.pár napon belul megjon tole.Nekem múlthónapba 11napot késett,másnap mentem volna orvoshoz,mert azt hittem babuci van.De a sors kegyetlen fintora,hogy sajnos másnapra nagy lány lettem.Hát 1-2napba beletelt feldolgozni. :o((
2008. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Teljesen kikészülem ebben a pár napban. ma a munkahelyen rohangáltam óránként a wc-re, bízva, hogy nem jött meg.

Most érzem, hogy "nyom" a petefészkem. Lehet hogy nem kellen ennyire görcsösen venni. Csak már nagyon szeretném...

2008. júl. 29. 18:46
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
második válaszoló vagyok. Én is így vagyok,sokszor sírok is miatta,foleg mióta tudom a pcos-t.Azt hittem nem lesz ilyen nehéz....de amiket olvasok a neten....hát nem tudom mibe bízak még,de egyre jobban csuggedek.Mindenunk meg van,panaszom nem lehet...de mire megyek vele,ha nincs baba.Pedig annyira szeretném és tudom,hogy jó anya lennék...imádom a gyerekeket.Mikor megkérdezik hány éves vagyok és kozlom 25,azt a választ kapom...ah van még ido.Hát már ne dontsék el helyettem...ANYA AKAROK LENNI!Nem tudom leírni amin keresztul megyek!Nehéz...nagyon nehéz!!!
2008. júl. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló. Teljesen átérzem, amiről írsz. Én 28 vagyok, szintén készen állok az anyaságra. Bármit magadnék érte, hogy pozitív legyen a tesztem. Mióta próbálkozol?
2008. júl. 29. 19:13
 6/17 anonim ***** válasza:
3-4hónapja....de ez már sok nekem.Nem így képzeltem!!Tudatosan építettuk az életunket a férjemmel,hogy a babuci a legjobb helyre keruljon.Nem is lennék ennyire elkeseredve,ha nem lenne az a fránya pcos....de arról is csak a kudarcot,vagy az évekig tartó próbálkozást írják.Évekig????Na neeeee,én azt tuti nem fogom bírni,hát abba bele rokkanok. Nekem mindedj,hogy fiú vagy lány.....lehet szoke,barna,fekete,csak itt lenne mar egészségesen.Nagyon fáj.Baráti társaságomba van kismama,ha hiszed ha nem,nem járok hozzá(kifogásokat keresve)...csúnya dolog,de annyira irigylem ot. És még azt mennyire útálom,mikor nyaggatnak az emberek,hogy mikor lesz baba???Jajj istenem tudnák,hogy mit élek át,de mindíg hárítom a kérdést,hogy:majd ekkor,meg akkor,még nem tervezzuk,stb.Már most azt vallom,sokkal jobb azoknak akik véletlen esnek teherbe,mert nem mennek ezeken a kegyetlen dolgokon keresztul.
2008. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Utolsó Válaszoló! Szó szerint ugyanezt én is írhattam volna! Minden egyes szavad igaz rám is, kivéve, hogy én 24 vagyok, és 6 hónapja próbálkozunk...

Fáj az egész. Legalább egy tökéletes petém lenne... :(

kitartás, én hiszek a csodákban.

2008. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szia!Csoda??? Nekem az már kevés!!! Lehet majd jobb lesz,de most per pillanat nagyon ossze vagyok szakadva!!! Meg kell emésztenem ezt a pcos-t és tobbet nem megyek már rá olyan oldalra ami pcos-sel foglalkozik,mert azóta még rosszabb!!!Csak gyotrom magam,pedig tudom nem tehetek semmit és nem tehetek semmirol....:o(((
2008. júl. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Kitartás csajok, egyszer biztosan anyák leszünk.

Én most olvastam a Kaáli Intézetről, jövő héten felkeresem őket. Ti mit hallottatok róla?

2008. júl. 30. 20:04
 10/17 anonim ***** válasza:
szia!Én vagyok az a reményvesztette leányzó(asszony:o) ) Én még ennyire elore nem mentem,mindenképpen megvárom az 1évet és utánna lépek....jajj,de olyan jó lenne ha sikerlune és nem kellene segítség(max valami peteérést serkento,mert amit most szedek-Duphaston-nem arra van,de ma a férjemmel arról beszélgettunk,hogy kérek teljes kivizsgálást-bár nem tudom,hogy azzal is meg kell-e várni az 1évet,vagy ha én kérem saját kolcségre akkor a doki meg-e csinálja?!
2008. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!