Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap lepisiltem egy tesztet...

Tegnap lepisiltem egy tesztet és negatív volt! Lehet hogy téves az eredmény? Mivel nem pohárba mártottam bele?

Figyelt kérdés
Azt írta,pohár vizeletbe rakjuk,de nekem nem volt otthon olyan pohár és csak a vizeletsugárba rakta a csikot. Így viszont nem csak a megfelelő rész lett pisis,hanem az egész teszt....:( Lehet ettől téves az eredmény? Nem jött meg ugynis rendesen és félek!
2009. dec. 30. 12:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek: 12:32 nem vicces, hanem korrekt volt. A vizelet tényleg steril, ha egészséges vagy. Nincsenek benne baktériumok, nyugodtan meg is lehetne inni - már akinek van rá gusztusa.


Nem megfelelően végezted el a tesztet, ezért ez érvénytelen. Legközelebb pontosan úgy végezd el, ahogy a használati útmutató leírja. Pár forintért lehet steril pohara kapni akármelyik gyógyszertárban, ezenkívül megteszi kis befőttes üveg, hajlakk kupakja, vagy vehetsz százforintos boltban is olcsón egy műanyag poharat.


A női nemi ciklus bonyolultabb annál, hogy a vérzésed pusztán a stressz miatt késsen - de most nem kezdek bele egy fél oldalas bioszórába, ha nem bánod. Tesztelj újra, és remélem, negatívat tesztelsz.

2010. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én egy kiürült gyógyszeresüveget raktam el e célra. Nem kell ahoz pohár :)
2010. jan. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem nem jó az eredmény, mivel a "poharas" terhességi tesztek akár 10 perc is kelhet a pontos eredményhez(bár nekem amint bele tettem a pohárba pozitív lett mind a kettő egyből), de rá van írva a papírra, hogy akár 10 perc is lehet.

2 pici lány anyukája

2010. jan. 2. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én műanyag poharat használok. Az is nagyon jó.
2010. jan. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
na teszteltél? negatív lett????
2010. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!