Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap lepisiltem egy tesztet...

Tegnap lepisiltem egy tesztet és negatív volt! Lehet hogy téves az eredmény? Mivel nem pohárba mártottam bele?

Figyelt kérdés
Azt írta,pohár vizeletbe rakjuk,de nekem nem volt otthon olyan pohár és csak a vizeletsugárba rakta a csikot. Így viszont nem csak a megfelelő rész lett pisis,hanem az egész teszt....:( Lehet ettől téves az eredmény? Nem jött meg ugynis rendesen és félek!
2009. dec. 30. 12:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
én csinálnék másik tesztet , normálisan elvégezve vagy olyan tesztet vennék ami vizeletsugárban is jol mutat.
2009. dec. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél 1X használatos poharat 5Ft.

Egyébként a vizelet, középsugár elvvel véve steril, ha később elmosod a poharat Game Over..., vagyis no problem...

2009. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hehe...vicces vagy...:XD
2009. dec. 30. 12:56
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a hajhabom kupakjába pisiltem bele:)
2009. dec. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

én egy fél literes müanyag üveget vágtam félbe, és eddig bevált:D az ovuteszttel legalábbis igen:D

egyébként a controll csík kijött? mert ha igen és úgy negatív annak jobban hihetsz, mint ha semmien csík nem jött ki.

helyedben én is vennék másik tesztet!

kívánom, hogy az legyen amit szeretnél!

buék

2009. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

milyen leleményesek vagytok! :D

igen,kijött a kontroll csík. Nagyon be voltam parázva,mert soha nem volt még ilyen hogy megjött,de alig.Tartott 1 napig és kész. Ezért gondoltam terhességre. Mindig bő vérzéseim szoktak lenni...

2009. dec. 30. 16:38
 7/15 A kérdező kommentje:
ja,és nem szedek tabit meg ilyesmi...kúp volt megszakitásssal,mint mindig...bár az is igaz h vizsgaidőszakom van,tiszta stressz vagyok mostanság...:( lehet ettől nem jött meg? Nyugtassatok meg kérlek!
2009. dec. 30. 16:40
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen, a stressztől bőven lehet, hogy ennyi volt a mensid, és az, hogy idegeskedsz miatta még jobban ronthat rajta. Nekem személyes tapasztalatom, hogy pisilhettem a tesztre ahogy akartam, dughattam akár üveg, akár műanyag pohárba, fejen is állhattam, ami negatív az negatív. Akárhol is érte a pisi. Szerintem ne parázz rajta, nem lesz gond!
2009. dec. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem miért nem normálisan tesztelsz,ahogy kell,ha ennyire be vagy,voltál parázva.A minimum,hogy rendesen megcsinálom a tesztelést.Csinálj másikat,ha még mindig kétejeid vannak!!!!!
2009. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
jó,holnap csinálok másikat...
2010. jan. 1. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!