Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött. Ma vagyok a 12-ik...

Megjött. Ma vagyok a 12-ik dpo-n. Miért van még mindíg sűrű pisilési ingerem, és miért nyom az alhasam?

Figyelt kérdés

Elég erősen megvolt.Duphastont is szedtem a ciklus 2-ik felében 10 napig,de már a 9-ik duphis napon megjött.Most meg ezek a testi dolgok vannak.....Miért lehet?

Amúgy volt + tesztem mensi előtt,és --is.


2009. dec. 30. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy még mindig terhes vagy, (van olyan aki terhesség alatt is menstruál), vagy sajnos elment a baba (+ tesztből gondolván, hogy eleve volt is)

Szerintem csinálj még egy tesztet, ha + menj dokihoz, ha - akkor sajnos az utóbbi verzió lehetett.

2009. dec. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megfogadtam a tanácsodat.Teszteltem.--lett.Hasznos volt amit írtál,talán majd most sikerülni fog.


Boldog Új Évet Neked!

2009. dec. 30. 15:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(

Köszi, neked is boldog új babás évet! :)

2009. dec. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!