Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek vagy csak egy...

Terhes lehetek vagy csak egy ujabb cyszta?

Figyelt kérdés
2jónapja, petefészek cisztát állapítottak meg,majd mikor műteni szerettek volna kiderült,hogy már nincs ott.Ezek után együtt voltam a barátommal,(fogamzásgátlót szedek, de még volt tőle pecsételő vérzésem)4napra rá megkellett, hogy jöjjön és meg is jött.Viszont ebben a hónapban már nem volt pecsételő vérzésem, és már 1 hete elkezdett fájni a hasam, főleg a bal felemen.Ma viszont edzés után(kondi,nagy súlyokka)az egész alhasamba belenyilalt, és több mint fél órán keresztűl szúrósan fájt.A következő menstruációmnak, csak jövő7 második felében kellene, megjönnie, az utolsó menstruációm óta nem voltam együtt a baráttomal.Jha és a múlt hónapban elég sok almaecetes vizet ittam, lehet h ez gyengítette a foggátló hatását.Félek,hogy terhes lehetek.Segytsetek!!!
2008. júl. 29. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

ilyen fájdalommal, nem gondolnék terhességre, de minél előbb menj dokihoz, ellenőrizze már mi ez, mert ha a ciszta nem szívódik fel rendesen, akkor visszajöhet, vagy lehet több is,ha a benne lévő folyadék elszivárog--azzal tud terjedni..jobb megnézetni, ne várj a mensire, mert akkor úgysem tudnak vizsgálni, egyébként a ciszta a mensivel kiürülhet..

ha mensid se lesz tesztelj, mert a terhességet a doki még nem látná.

2008. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ÉS ha most tesztelnék,akkor kimutatná, hogy terhes vagyok-e?
2008. júl. 29. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ismerős a szitu 10 évvel ezelőtt műtöttek cisztával. Tulajdonképpen a lényege, hogy a cisztát a petesejt okozza, mert nem tud kiszabadulni és a felgyülemlő folyadék okozza a cisztát nővesztve ezzel a petefészket. Mikor ez a nyomás már nagyon nagy(lehet ez akár egy hevesebb szeretkezés is) akkor kiszabadul és a ciszta megszűnik. Nálam ez pé után 2-3 nappal volt. utána a doki se látta csak max uh-on a maradványait.

Engem focilabda méretű cisztával műtöttek. Ez azért elég ritka.

A kérdésedre válaszolva én sem hinném hogy terhes vagy. A jeleid tényleg cisztára utalnak főleg hogy kb. pé körül lehetsz, de lehet csak attól fájsz hogy kicsit megviselt a petefészked.

Ne izgulk, de érdemes a pé környékén kontrollra menni és kérni az uh-ot.

Ha sok súlyt emelsz szerintem az is belejátszhat hogy kifakad a cisztád.


Üdv

2008. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem surgosen menj el orvoshoz,sajna en tavaly nagyon megjartam mivel tul keson mentem es az egyik petefeszkemen mar egy 8 cm-es ciszta volt ezt sajnos ki kellett venni,amikot mutottek pedig eszrevettek ,hogy a masik petefeszkem is beteg ,azt pedig megmutottek.Mi majus ota probalkozunk a ferjemmel,de bennem van a felsz ,hogy nehezen fogok teherbe esni az ,,egy megmaradt ,,petefeszkemmel,SZOVAL NE HALLOGASD MERT UTOLAG BANNI FOGOD HA NEM MESZ EL ORVOSHOZ!

2008. aug. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!