Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért kell megtartani a...

Miért kell megtartani a teljesen negatív tesztet és órákkal később elővenni és nézegetni?

Figyelt kérdés
Soha nem értettem. Rá van írva a tájékoztatóra, hogy 5-10 perc után bármi jelenik is meg rajta, már nem mutatja a valós eredményt.Akkor minek nézegetni? Amikor nem voltam terhes, nem is mutatott semmit a teszt, de nem is nézegettem napokkal később is, amikor meg terhes lettem, azonnal látszódott a két csík, nem kellett fény felé fordítgatni, negatívba tenni. Ilyen egyszerű az egész. Szóval csak egy kis magyarázatot kérnék :)
2014. máj. 25. 11:38
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
50%

Akkor tényleg nem tudod, mi sokan min megyünk/mentünk keresztül. Hidd el, nálunk sincs felhőtlen öröm, sőt szerintem nagyon kevés kismamánál van csak, mert sokan előtte többször elvetéltünk, vagy "csak" a hosszú várakozás után nem tudjuk elhinni, hogy valóban sikerülhetett a csoda!

Szóval, szerintem megkaptad a magyarázatot, amit a kérdésben is vártál, ha nem érted meg ezeket a nőket akkor annak az lehet az oka, hogy szerencsére nem kerültél ilyen helyzetbe.

A picidet nagyon sajnálom, azt az energiát amit erre a kérdésre használsz fel, add neki!

2014. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!