Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért kell megtartani a...

Miért kell megtartani a teljesen negatív tesztet és órákkal később elővenni és nézegetni?

Figyelt kérdés
Soha nem értettem. Rá van írva a tájékoztatóra, hogy 5-10 perc után bármi jelenik is meg rajta, már nem mutatja a valós eredményt.Akkor minek nézegetni? Amikor nem voltam terhes, nem is mutatott semmit a teszt, de nem is nézegettem napokkal később is, amikor meg terhes lettem, azonnal látszódott a két csík, nem kellett fény felé fordítgatni, negatívba tenni. Ilyen egyszerű az egész. Szóval csak egy kis magyarázatot kérnék :)
2014. máj. 25. 11:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%
Erre én is kiváncsi lennék mert néha beteges kérdések vannak fent!! A válaszok között tuti ott van hogy :Te nem tudod milyen évekig gyerekre várni. Meg ehez hasonló magyarázat van rá!!Jó lenne már felnőtt nőként viselkedni!!!
2014. máj. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%
Gondolom, mert a remény hal meg utoljára... De egy hamis pozitív tesztnél (ami órákkal később kijöhet), jobb az igazság. Akinek meg sok-sok éve nem jön a baba, az fogadjon örökbe, és ne rinyáljon. (Szerintem.)
2014. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Hát remélem soha nem kell megtudnotok mi az a várakozás. A sok éves tesztelgetés sok mindent kihoz az emberből, örüljetek hogy szerencsések vagytok és sikerült teherbe esnetek.
2014. máj. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
Első válaszoló vagyok!!!én is vártam babára nem is kevesett tudom miyen,de igyekeztem normális keretek közé szoritani a vágyaimat és nem tettem fel napjában 5 negatîv tesztett. Szóval lehet ezt x év után is normálisan kezelni!!!
2014. máj. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Hát te baromira szerencsés és NORMÁLIS vagy, örülj!
2014. máj. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%

Mert vannak olyanok, akik már évek óta nem tudnak teherbe esni, és nehéz számukra a várakozás, reménykednek.

De lehet puszta kíváncsiságból is, én pl. nem estem nehezen teherbe, mégis előfordult, hogy egy idő után kikukáztam a tesztet, és megnéztem újra.

Harmadszor pedig szerintem akkor is előfordulhat időn túli halvány pozitív teszt, ha esetleg túl hamar tesztelt az illető, így elképzelhető, hogy ez "előhírnöke" lehet egy néhány nappal későbbi pozitívnak. Persze nagy koppanás is lehet belőle, de van aki hónapról hónapra reménykedik és várja a csodát.

Én sem mondom, hogy ez jó módszer, de valahol megértem azokat akik nagyon reménykednek, és.minden szalmaszálba belekapaszkodnak.

2014. máj. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
41%
Én már azt sem értem, hogy miért nem lehet kivárni, hogy valóban KÉSSEN a menstruáció és akkor tesztelni. Ha ne aznap jön meg, mikorra számoltuk, hanem másnap még az sem nevezhető késésnek, mert a testünk nem egy naptár.
2014. máj. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Én nem szoktam tartogatni a nega tesztet, de egyszer úgy alakult, hogy megcsináltam a tesztet, vártam pár percet, negatív lett. Lezuhanyoztam majd elmentem reggelizni, a teszt meg ottmaradt. Aztán órákkal később vettem észre, hogy otthagytam, mikor ránéztem rajta volt a 2. vonalka. Tudom, hogy órákkal később már téves lehet, ezért csináltam még egyet másnap reggel, az már egyből pozi lett.
2014. máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem mindenkinek rendszeres a ciklusa (főleg azoknak akik már régóta várnak babára, pco-sok, vagy esetleg más egészségügyi problémájuk van), sokan nem is tudják, hogy mikor van a "nemvárt" ideje. Ez saját tapasztalat, nekem pl. sosem volt rendszeres (bár elvileg semmi bajom), ezért 36 napnál előbb sosem teszteltem, így nekem pl. a 42. nap körül mutatott csak erős pozitívat, de már a 36-on is nagyon halványan, de ott volt a csík.
2014. máj. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Szia!Az elkeseredettség sok mindent kivált az emberekből,főleg aki sokat vár a babára.Nyilván nem úgy van kitalálva a teszt hogy órák múlva nézegessük.De én is úgy jártam hogy negatív lett,otthagytam elmentem dolgozni,mire hazaértem ott volt a halvány második csík.Azóta 2 éves a kislányom :)
2014. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!