Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért hiszik azt a nők, hogy...

Miért hiszik azt a nők, hogy főként ők a hibásak, és nem a párjuk, ha nem jön össze a baba?

Figyelt kérdés

Nagyobb a valószínűsége annak, hogy a nő a terméketlen, mint annak, hogy a férfi? Tényleg nem tudom. Csak mert minden kérdésben ezt olvasom, hogy "extrém termékeny nők" meg hogy "a tinik is teherbe esnek", azt nem olvasom, hogy a tinik PASIJAI is teherbe tudnak ejteni, vagy hogy az extrém termékeny férfiak.


Miért van ez? A párjaik is ezt a tudatot erősítik bennük, hogy csak bennük lehet a hiba? Vagy ők erősítik magukban? Vagy a nődokijuk nem segít feltárni a másik oldalát is az érmének?


2014. máj. 23. 09:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Erre a régmúltra nem is gondoltam, de nagyon tetszik a válaszotok, akik ezt írtátok:) Lehet alapja! Pl. VIII.Henrik, aki mindenkit lefejeztetett, aki lányt szült, pedig csak neki nem volt elég domináns a spermája, hogy fiút csináljon. Régen tényleg fel sem merült, hogy a férfiak ugyanolyan részben hibásak (ahogy írja valaki, 40-40).


Meg az is lehet, hogy mindenki magában keresi a hibát először. Bár, akkor a férfiaknak is így kéne, de biztosan nehéz szembesülni azzal, hogy megcsorbul a magukról alkotott kép.


Egyébként az egyikőtök írja, hogy a férfiaknak hova kellene menniük, és ők sem tudják. Figyelj, a tinik biztosan nem, de én mondjuk 25 éves korom felett sosem jártam még olyannal (velem egyidősek!), aki ne járt volna urológusnál.:) Szóval, a tájékozottság egyértelműen kor függvénye szerintem.

2014. máj. 23. 12:13
 12/12 anonim ***** válasza:
Csak a magam nevében mondom, nem szeretnék általánosítani. Én azért keresném magamban a hibát elsősorban, mert egy nőnél több tényező befolyásolhatja a dolgot, mint egy férfinál. Ha a férfi képes a szexre, el is tud élvezni, akkor csak annyi lehetőség maradt, hogy nem jó a spermája, ha a spermavizsgálat kideríti, hogy rendben van, akkor nála ezzel ki is fújtak a lehetőségek. Egy nőnél lehet gond a hüvely kémhatásával, nincs peteérése, hormonproblémái vannak, IR, PCO (bár ezek összefüggnek a hormonokkal), endometriózis, petevezetékek nem átjárhatók, korai klimax és olyanról is hallottam, hogy valakinek a petesejtje van körbevonva valami spermaölő anyaggal, és amiatt nem sikerül. Pontosan nem tudom, hogy van ez, de tudom, hogy létezik. És akkor ott vannak még a szervi elváltozások, mint a kettéosztott méh stb. Szóval azért tartják szerintem a nők valószínűbbnek, hogy náluk van a hiba, mert náluk több a hibalehetőség. Én legalábbis ezért gondolnám, hogy én vagyok a hunyó, de szerencsére nálunk nincs ilyen gond, könnyen teherbe estem.
2014. nov. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!