Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 37 éves vagyok, és még nem...

37 éves vagyok, és még nem jött össze a baba. Vajon rendeződni fog valaha az életem?

Figyelt kérdés
Több sikertelen lombikon vagyunk túl, a hormonkezelésektől elhíztam, már nem az a csinos, vidám, nevetős csaj vagyok, aki voltam. A férjem szinte hozzám se nyúl már évek óta, alig van otthon, de mindig talál magának valamilyen elfoglaltságot. Ha válást emlegetek, azt mondja, szeret. El vagyok keseredve, néha már élni sincs kedvem. Elváljak?
2008. júl. 29. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
szerintem igen, a nővérem is elvált és utána talált magának egy normális férfit és most együtt nevelik gyönyörű kislányukat, én nagyon vállás ellenes vagyok mert az anyukáém kétszer elvált, a nővéremre is haragudtam mert elvált de be kellett látnom hogy ha nem megy nem szabad erőltetni, szerintem örülj neki hogy nem siekrült még a baba és még most válj el mert még élhetsz boldogan életed végéig valaki mással
2008. júl. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én csak annyit tudok segíteni, hogy leírom két volt kolléganőm történetét, akiknek nehezen, de összejött végül is a babájuk.

Az egyik szintén 37 éves volt, és 7-re sikerült neki a lombikprogram. Már azt hittem, hogy nem lesz sosem gyereke, most már egy gyönyörű kislány anyukája.

A másik 3 évig próbálkoztak, aztán volt egy sikertelen lombikjuk, azután bejelentkeztek a következőre, időközben pedig természetes úton megfogant a kisfia.

mindig van remény!

A kapcsolatba nem akarok beleszólni, de jól át kell gondolni!

sok sikert!

2008. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A válás melletti döntés előtt komolyan vedd fontolóra, hogy mi az, ami az életedből hiányzik, mit szeretnél elérni, ezt/ezeket a pároddal meg tudod-e valósítani. Ha tudod, hogy mit/miket szeretnél, üljetek le, komolyan beszéljétek át, hogy ugyanazokért a dolgokért "küzdötök-e", illetve hogy ki mit fog tenni a cél elérése érdekében.

Ha ezek után úgy látod/látjátok, hogy nincs a kapcsolatotoknak jövője, akkor inkább váljatok el, mert még mindketten tudtok új életet kezdeni.

Én 29 évesen, 11 év után mentem ezen keresztül és mondtam azt, hogy inkább mindent újra kezdek. Most 1 évvel a válásom után az új párommal esküvőt és babát tervezünk.

Szóval nincs lehetlen, de megfontoltan kell döntened! Sok sikert!

2008. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Baratnomnek azt mondtak soha nem lehet gyereke, 37 eves volt azt hiszem,mikor megis teherbe esett. Azota majdnem 2eves a kisfia. Utana ismert terhes lett spontan! :D :D


Azota mindig mondjam nekem, hogy amig egy nonek van mehe, akarmit mondjanak is az orvosok, de mindig lehet gyereke. :D :D

2008. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
(En voltam az utolso valaszolo...) Szoval azt elfelejtettem mondani, allitolag van olyan, mikor bar ket ember szereti egymast, nem jon nekik ossze a gyerek egymassal. Tobb ilyet sztorit hallottam. Pl. volt osztalytarsnom unokatestvere ferjnel volt, imadtak egymast megsem jott a baba pedig minden vizsgalat azt mutatta, hogy egeszsegesek. Aztan nem birtak tovabb, elvaltak es a csaj azonnal terhes lett egy uj kapcsolatbol rogton valas utan. :D
2008. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs a sok felregepelesert, most mar nem javitok inkabb. :D
2008. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
rendeződni fog! írtam privit! várom a leveled!
2008. júl. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat és a biztatást mindenkinek!!
2008. júl. 29. 20:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ne add fel semmi képpen sem. Nézd meg Szulák Andit, vagy akár a Jakubcsek Gabit, nekik is 40 felett jött össze, pedig mindenki azt mondta nekik, hogy nem lehet babájuk.

Véleményem szerint a férjednek van valami takargatni valója, sőt gyanítom, hogy van más nő is mellette. Bár házassági tanácsadó nem vagyok, én a helyedben ha nem is válnék el, de mindenképpen külön mennék tőle egy időre, és megnézném, hogy erre a helyzetre mit reagálna. Ha epekedne utánad,akkor újra visszamennék hozzá, de ha fel sem tünne neki a hiányod, akkor otthagynám.

Az is lehet, hogy csak nagyon zavarja a helyzet, hogy nem lehet gyereke, és szégyenli magát, de ezt nem nagyont tudom elképzelni. Lehet, hogy pont csak tőle nem tudsz teherbe esni valami miatt. Sok sikert és kitartást. Ha beszélgetni szeretnél küldj privát üzit és szivesen segítek. Kitartást.

2008. júl. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!