Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez jele lehet a terhességnek:...

Ez jele lehet a terhességnek: aluszékonyabb vagyok, egyszerü dolgokon kiborulok, sirok?

Figyelt kérdés
2008. júl. 29. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát....ez akár a menstruáció előjele is lehet. De terhességé is. Ha késik, mindenképp vásárolj egy terhességi tesztet. Akkor minden kiderül.
2008. júl. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mikor kellett volna megjönnie?

Aluszékonyság a nem várt menzi körül 1-2 nappal lehet tünet.

2008. júl. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
még 1 hét a nemvártig.
2008. júl. 29. 11:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor még várnod kell, hogy tesztelhess.
2008. júl. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ki van zarva, hogy mensi elott 1 hettel egy esetleges terhesseg miatt legyel aluszekony. Sok dolog miatt lehet az ember aluszekony, ilyen peldaul az idojaras is. Nem kell mindent tunetnek venni, mert az ember csak csalodik, ha megis megjon neki. Erdemes megvarni, hogy kessen a mensi es akkor remenykedni, tesztelni. Lehet, hogy nem tetszik amit irtam, de ez az igazsag. En sem merek semmit sem tunetnek venni es bemagyarazni magamnak, mert tudom milyen rosszul esik ha utana megjon a vegen. :( Ezert inkabb elobb abban remenykedek hogy jo par napot kessen a mensi (,ami nalam nagyon nehezen fordul elo). Regebben mar azt is nezegettem, hogy nem barnul-e be a mellbimbom, nem lettem-e eresebb, stb.... de hulyeseg mindenre figyelni, mert az ember felbiztatja magat aztan jon a pofaraeses sok esetben.


Azert szurkolok, hogy babas legyel! ++++

2008. júl. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :) és egyépként tényleg igy van amit irtál.
2008. júl. 29. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!