Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek sikerült a baba...

Valakinek sikerült a baba másfél év után? Spontán vagy segitséggel?

Figyelt kérdés
Már másfél éve probálkozunk és semmi,kezdek elkeseredni.Valakinek sikerült enyi idö után?És spontán vagy segitséggel?Én most kezdem a 3-madik havi clostit,utánna jön a párom és utánna nekem a laparoszkopiás mütét.Mindent kiprobálKöszi
2009. dec. 29. 13:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kiprobáltam a hömérözést fél éven át,az lh tesztet is.Sexeltünk kétnaponta is,gyergyaállás sex után de sajna semmi...:((((Szerintetek még mit tudnék csinálni?
2009. dec. 29. 14:02
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia.Mi is másfél éve próbálkozunk és nekünk sem igazán vált be még semmi.Én gyertya állás helyett inkább hason fekszek utána mert nekem nagyon hátrahajló méhem van,amikor az Uh-n nézte az orvos az asszisztesét külön behívta,hogy ő is lássa mennyire ritka eset vagyok,Talán nálam ez lehet a probléma.Nekem ha ez a hónap sem sikerül a következő hónap lesz az első clostys hónapom.Nagyon szurkolok neked.
2009. dec. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szia4

Köszi.Én is drukkolok neked!

Hát akkor nálad lehet hogy az a baj hogy hátrahajlo,nekem meg elörehajlo.Reméljük most már mindegyikünknek öszejön.Köszi

Szia,aztán ird meg hogy mi van.

2009. dec. 29. 14:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Rendben 2-3 nap múlva úgyis kiderül,hogy megjön vagy sem de remélem végre már az utóbbi fog történni.Te is írd majd meg ha siker történik.Még egyszer nagyon drukkolok És kívánom ,hogy az új év egy új jövevényt hozzon a te életedbe is.
2009. dec. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi aranyos vagy.Megirom én és és nagyon szoritok neked!

Szia!

2009. dec. 29. 14:40
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi 15 hónapig próbálkoztunk és túl vagyunk már mindenen. Teák, cseppek, bogyók, sperma vizsgálat, laparoszkópia, 3 hónap stimulálás stb. és mind semmit sem ért. Aztán októberben már semmi sem érdekelt. Ez válhatott be: 8 hetes kismama vagyok.

Tudom könnyű mondani, de nekem is mindig ezt mondták: ne görcsölj rajta nagyon!

2009. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia!Hidd el,tudom milyen nehéz neked...Én kereken 3 évig vártam a csodát.Az orvosok azt mondták természetes úton nem lehet babánk,mivel a férjem spermaképe szörnyű lett.De mi nem adtuk fel,és most karácsonykor megcáfolván az andrológust egy szép kis pozitív tesztet tettünk a karácsonyfa alá.Mindennek eljön a maga ideje,csak ki kell várni,ami nem könnyű.....de nem lehetetlen:-D Üdv.:Egy 6 hetes boldok kismami:D
2009. dec. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi is közel két évig vártunk a babónkra. Pcos, diéta, cukorterhelések, andrológia... aztán novemberben, amikor nagy volt a hajtás a melóhelyemen, nem jutott időm foglalkozni vele. Sajnos, méhen kívüli lett, de legalább tudom, hogy képes vagyok spontán is teherbe esni.
2009. dec. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok Csajok!Mi 5 évig próbálkoztunk!Rengeteg kezelés,rengeteg doki,rengeteg pénz!Természetgyógyász stb...!Elfáradtunk!Megmondták,hogy nekünk természetes úton nem lehet babánk!Mivel mind a kettőnknél baj van!Nekem endokrin betegségem van,a páromnak meg kevés a sejtszám,úgyhogy reménytelen!Úgy döntöttünk,hogy pihenünk egy kicsit,és nem foglalkozunk a dologgal!Majd később elmegyünk lombikra!Eldöntöttük,hogy jövő tavaszra be is jelentkezünk!Mert hát 5 év már csak hosszú idő!És láss csodát most 11 hetes nagyon boldog kismami vagyok!Gyertyaállás és minden egyéb praktika nélkül(persze régen mi is csináltuk:))!Szóval nem tudom mi a titok!Egy biztos,EZEK SZERINT MINDIG VAN REMÉNY!
2009. dec. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5 év után 1 petevezetékkel 2 gyerekem van. miután feladtam a reményt, és a gyönyör kedvéért, nem a baba létrehozásáért szeretkeztünk, összejött. spontán.a 2. véletlenke, kicsi lett a korkülömbség, de nem bánom.
2009. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!