Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Clostitol lehet kevés a...

A Clostitol lehet kevés a mensi? Mi van ha terhes vagyok és rászedem a clostit?

Figyelt kérdés
Mindig sok mensim szokott lenni de most szinte nincs is.Szombaton egy picit véreztem meg egy két napig pár csepp barna volt.A tesztem negativ sajnos:(((A clostitol lehet hogy kevesebb a mensesem? És mi van akkor ha terhes vagyok és holnaptol nekiállok szedni a harmadik havi clostit?Nem csinálnék vele bajt?Vagy hihetek a tesztnek?A 33-napomon csináltam.Fontos!Köszi
2009. dec. 29. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Én még csak az 1.doboz closty után vagyok,de nekem is kevesebb volt a mensim!Nekem amúgy sem sok,olyan átlagos,de most csak 1 napig véreztem!Aztán már csak nagyon világos barna jött 3 napig!Én is gondolkodtam már ezen a kérdésen amin Te,szerintem éreznénk ha babásak lennénk...Én így gondolom!Félek,hogy ez a closty sem lesz hatásos nekünk :-(

Egyébként valahol olvastam,hogy megesett már hogy nem tudott az illető a terhességről,és tovább szedte a clostyt,de nem történt baj!

2009. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.És ti miota probálkoztok?Milyen vizsgálatok voltak nálatok?Én most kezdem el a 3-madik havi clostit de én se bizok benne.Majd következik a párom és nekem a laparoszkopia.Mi másfél éve probálkozunk.Köszi
2009. dec. 29. 13:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem pedig sok lett a vérzésem a clostytól.Pár napig tartott,de az erős volt:(
2009. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!