Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostitól lehet hangulatingado...

Clostitól lehet hangulatingadozósom?

Figyelt kérdés

Reggel tök jó kedvvel ébredtem, aztán dél körül rám tört a depresszió, és az üvöltözés.

Nagyon feszült vagyok, és már 3x sírtam el ma magam nagyon apró és hülye dolgok miatt.


2011. márc. 5. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a clostis hónapokban idegrohamokat kaptam. Igen lehet mivel a hormonok változása hatással van ránk.
2011. márc. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor megnyugodtam!

Már kezdtem megijedni, hogy idegbeteg lettem...

2011. márc. 5. 15:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a párom gondolta ,hogy az lettem...,de szerencsére nem. Kezelhető,ha tudja az ember miért van.
2011. márc. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az előbb pl. azért bőgtem el magam, mert megpuszilt és a szemüvegemet picit megnyomta az arcával... :S

Szegény azt se tudta, hogy mi bajt csinált...


Csak elég ijesztő, hogy nem tudom magam kontrollálni, de remélem akkor tényleg a gyógyszer miatt van.

2011. márc. 5. 15:57
 5/9 A kérdező kommentje:
*a párom
2011. márc. 5. 15:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudom,és megértem. Én is elviselhetetlen voltam egyszer-kétszer. Én még a dokit is megkérdeztem,a párom javaslatára,mert aggódót hogy ez nem normális már amit művelek. A mensi előtti idegbaj x100.
2011. márc. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, azt mondták elviselhetetlen vagyok, mindenbe belekötöttem! :)
2011. márc. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ketteske ***** válasza:
Nekem "csak" rosszkedvem van. Olyan mindjárt felkötöm magam érzés....:( Szegény férjem ilyennek még sose látott.
2011. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, abszolút lehet!!! Én amúgy closty ellenes vagyok, többek között azért is, mert totál kiszámíthatatlan, hogy kiből mit vált ki. Minden szervezet és ember más és más...

Az idegesít, hogy meg sem vizsgálják rendesen az embereket és már írják is fel. Azért ez egy komoly gyógyszer, szerintem. Vannak akiknek nincs uh-s követés, nincs vér vizsgálat, így még túl stimulálást is okozhat és okoz is...

Bocsi, hogy nem csak a kérdésre válaszoltam. De mindenképpen kérd a dokit, hogy folyamatosan nézzenek uh-val és figyeld magadat mindenképpen hőmérővel is!!!

2011. márc. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!