Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostyt szedtem, napi 3x1 -...

Clostyt szedtem, napi 3x1 - et tegnap vettem be az utolsó szemet. Mikor kell próbálkozni hogy összejöjjön a baba? A melleim már most majd le szakadnak. A hőm eddig 36,4 volt ma reggel 36,6 volt.

Figyelt kérdés
2008. júl. 29. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szia. Nyugi még bővel van időtök:) Én is szedtem 6.hónapig a clostit. Az utolsó szemtől rá 9.napon volt a peteérésem. A closti meg emeli a alaphődet, de ne csak a hőt figyelj, próbáld meg mással is követni. Pl: Nyálka, ovuteszt!! Szoritok
2008. júl. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
és a válaszolónak sikerült a baba?
2008. júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Válaszoló vagyok.... Nem nem sikerült a baba, de nem ez miatt, mert volt akkor peteérésem, és együtt is voltunk.

Sajnos pcos vagyok és ez ront az "esélyeinken":(

2008. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
húha,én is pco-s vagyok!de nekem még a clostival sincs pé-m.
2008. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előtted válaszoló vagyok. Neked még clostival sincsen pé-d?:((( Akkor most mi van??? Nekünk már lassan kéne menni a meddőségibe letelt az 1évünk:( Már én a laparba is benne lennék, de a dokim azt mondta, szeretné ha a meddőségiben is megnéznének, és lehet elég lenne egy inszem is.
2008. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

megint én vagyok. Nekünk már van egy 3éves lányunk, aki 2004ben fogant. akkor még nem voltam pcos. Csak a szülés után jöttek a gondok.

Kérdezhetek vmit? Neked néztemk már inzullint? Vagy csak én vagyok olyan béna, hogy nem sikerül senkiből kifacsarnom:((

2008. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én vagyok!ne is mond!mintha mumus emlegetnék,mikor felhozom az inzulint!!szerinted miért?lehet ez lenne a megoldás,de egyszerűen nem akarják!ma gondolkoztam rajta,hogy megnézem neten,hátha valahol pénzért megcsinálják!!jó neked hogy van már gyermeked,én nagyon szomorú vagyok,mert még nincs!most megyek újra hormonvizsgálatra,és ha kész/az 2hét/akkor mondja meg a doki hogyan tovább!nagyon félek a laporoszkópiától,mondjuk nem értem nekem minek,ha nincs peteérésem!néha úgy érzem,hogy senki nem tud segíteni a pco-s betegeken!pedig nem bírom ki,baba nélkül!!
2008. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia Megint én vagyok az. Szóval ha Pesti vagy, akkor én tudok neked egy helyet ahol csinálnak neked inzullin vizsgálatot. Másik: Azért kéne nekünk a lapar, mert ezzel a műtéttel csinálják az "ékreakciót" azaz, vagy kiszúrják vagy leégetik a pf-ről a kiscisztákat. És akkor egy évig a cisza nem jön vissza illetve rendeződik a hormonháztartás, és megint lesz PETEÉRÉSÜNK.
2008. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
megint én vagyok, szivesen beszélgetnék veled, hátha több sikerrel járnánk. Kiváncsi lennék nálad milyen tünetek vannak stb.....
2008. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
bekapcsoltam a privit,írj ha van kedved!
2008. júl. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!