Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két nap múlva nem kellene...

Két nap múlva nem kellene megjönnie. Ma elkeztem kicsit barnázni, enyhe mensis görcseim vannak, de a hőm még mindig 37 fokos. Lehetek még babás?

Figyelt kérdés
Napok óta állandóan aludnék, a kávémat alig birom meginni. A melleim rettenetesen fájnak,élesen nyilal a bimbómba, hatalmasra duzzadtak, és a bimbón megnagyobbodtak a mirigyek. Bocs, hogy ezt ennyire részletesen írom. Köszönök minden segítséget! :)szeretnék babót. Tegnap teszteltem gabriellel, hát....nem tudom eldönteni, hogy a tesztcsík valóban látszott-e. Nagyon halványan. Viszont egy 10-es érzékenységűvel is teszteltem, azon meg semmi nem volt. Lehet a teszt a rossz? Mármint a gabriel. Reggeli vizeletből, persze.
2008. júl. 29. 10:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy pár napja észrevettem, hogy reggelente nagyon fázom, jéghideg a kezem és a lábam. Vasárnap viszont olyan melegem volt, hogy legszívesebben beültem volna a hűtőbe. Én ezt nem értem. :)
2008. júl. 29. 10:04
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóképpen vagyok, de sajnos a válasz még odaát van. Ki kell várnunk azt a pár napot...

Sajnos hajlamosak vagyunk olykor bebeszélni magunknak a tüneteket...saját tapasztalat.

Írj, hogy mi lett.

L.

2008. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Tudom, türelmetlen vagyok, de már nem csak a babó miatt aggódom, hanem attól félek valami más bajom is lehet, mert párszor már néhány csepp sárga "lé" jött a mellbimbómból, ha kicsit megnyomtam. És ez állítólag rosszat jelent, gyulladást. Úgyhogy duplán imátkozom, hogy baba legyen, mert ha nem ő a ludas akkor baj van. :(
2008. júl. 29. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!