Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » El vagyok keseredve. Újra...

El vagyok keseredve. Újra menstruálni fogok?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 22 dik napon.Még egy hetem van hátra. Különösebb tünetem nincs, talán az hogy pé től kezdve fájt a petefészkem, most az elmúlt három napban pedig már a hólyagom körül fáj. Mintha folyton tele lenne. Teltség érzésem van. Néha fáj is. Krémes folyásom nincs, inkább nyúlós. Viszont a hőm abszolut nem stimmel. 37 ről lement 3 nap alatt 36,7 re majd ma reggel volt 36,8. Ennél magasabb szokott lenni ilyenkor.

Pém volt az biztos. Ovu teszteltem és végig ki is használtuk. 2 pozitív és az utáni negatív napot.

Olyan furcsa. Volt valakinek hasonló és mégis babás lett? Nedves érzés különösebb nyák nélkül?

Nagyon köszönöm a válaszokat. Már nagyon rég jöhetne a baba...:(


2008. júl. 29. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én is babás vagyok és bekem se ent fel a hőm 36.8-nál és nekem is lement mensi elött egy ö nappal a hőm...A folyásom furcsa mód nem krémes.De nem vagyunk egyformák,bizakodhatsz a mostani hónapba mert sanszos,hogy lehet össze jött a kisbogár nálatok is .
2008. júl. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól még lehetsz babás, hogy nincs krémes folyásod! Én kb 5 hetes terhesen vettem észre először a sok, krémes folyást, pedig én amúgyis olyan alkat vagyok, hogy sajna alapjáraton is volt mindig folyásom! Szóval ez miatt ne aggódj! Ha kihasználtátok a peteérés időpontját, simán ott lapulhat a pocakodban a baba!!!! :)

Fel a fejjel!!

14 hetes kismama

2008. júl. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon köszönöm. Már annyi mindenre gondoltam. Hogy biztos megint elnéztük az időt. Az első pozitív(akkor volt egyforma a 2 csík) napon voltunk együtt. Előtte sajnos egy hétig nem is találkoztunk szóval a spermák frissek és sokan voltak. Nagyon remélem...

Nektek gratulálok...:)

2008. júl. 29. 09:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hulye vagyok, mert nem nagyon ertek a homerozeshez, en nem szoktam, viszont mostansag sokat olvastam rola es eskuszom azt olvastam valahol, nogyogyasz irta valakinek valaszul, hogy ugye mindenkinek mas az alap (atlag) homerseklete, emiatt peteeres utan ehhez kepest megy fel a ho korulbelul 0.5 fokkal. Tehat nincsen arra szabaly, hogy mindenkinek 37.0 fole kell felmenjen, az a lenyeg, hogy jelentosen magasabb legyen a tobbi mert adathoz kepest.


Szerintem ne keseredj el emiatt, minden terhesseg mas, mindenkinel mas tunetek vannak. 36.8 pedig nem rossz szerintem!!! En inkabb akkor idegeskednek, ha lement volna mondjuk 36.3-ra vagy ilyesmi.

2008. júl. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyet ertek az utolso valaszadoval,ez tenyleg igy van.

Nekem sem ment fel a hom 37-ig soha!most meg is 21 hetes pocakos vagyk!

Sok sikert kivanok es szoritok!

2008. júl. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. és Nektek is gratula..
2008. júl. 29. 10:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én erre csak annyit tudok mondani, hogy én is hőmérőztem, de össze vissza volt, nem is emelkedett meg a hőm,már azt hittem, hogy nincs is peteérésem, aztán mégis teherbe estem.Szóval nekem a hőmérőzés abszolút nem jött be.

2008. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!