Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha Július 28-án 2 csíkos lett...

Ha Július 28-án 2 csíkos lett az ovu tesztem, akkor ha 29-én "akciózunk" az még jó, hogy baba legyen?

Figyelt kérdés
Ma sajna nincs rá lehetőség. :(
2008. júl. 28. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:

6 hónapja használom a tesztet, eddig egyszer sem tudtunk együtt lenni a + napomon, nem is lett baba. Most sikerült jól időzíteni, de az eredményre még 10 napot várnom kell.

Nagyon sokan írták már hasonló kérdésre, hogy a + és az utána következő napon is érdemes együtt lenni a siker érdekében.

Remélem segítettem.

2008. júl. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mar hogy ne lehetne ma akciozni? Persze, hogy lehet!!!


Kulonben is azt szoktak mondani, hogy ovulacio elotti es utani 3napban kell akciozni, na meg nyilvan az ovu napjan is! Tehat ha 27-28napos ciklus esetben (HA) a peteeres a 14.napon van peldaul, akkor mar 11.nap korultol erdemes egyutt lenni a 16.-17.napig. Na, nyilvan jo utana is probalkozni, hisz sosem lehet tudni, de ez a legtermekenyebb idoszak.


Lehet rosszul emlekszem, de mintha az en ovu tesztem papirja azt irna, hogy mikor pozitiv a teszt, onnantol szamitva 24-36oran belul, illetve ennyi ido utan lesz peteeres. Tehat szerintem meg siman belefer.

2008. júl. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még ma is 2 csíkos lett a teszt. Azt írja az útmutató, hogy ha pozitív a teszt, azután 24-48 órán belül valószínű a peteérés. Reménykedek!
2008. júl. 29. 17:29
 4/6 A kérdező kommentje:
Majd írd meg az eredményt! Szorítok, hogy legyen pocaklakótok!
2008. júl. 29. 17:33
 5/6 A kérdező kommentje:
Sikerült!!!! Pozitív lett a teszt!!!! :D
2008. aug. 13. 22:43
 6/6 A kérdező kommentje:
Van pocaklakónk!!! Alig tudom elhinni!
2008. aug. 13. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!