Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halványan pozitív a...

Nagyon halványan pozitív a tesztem, Clear Blue-val teszteltem 2 nap késés után. Akkor hihetek a babócámban?

Figyelt kérdés
2008. júl. 28. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
IGEN,IGEN :)))) Mégha halvány is de ott van! KISMAMA VAGY ?! Hagy gratuláljak itt elsőnek :)))
2008. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A halvány csík is csík! Szerintem lehet örülni :-) De azért pár nap múlva ismételd meg, hogy teljesen megbizonyodhass róla.
2008. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is azzal teszteltem és nekem is nagyon halványan, de ott volt az a bizonyos második csík. Szóval szerintem elképzelhető, de mielőtt bele élnéd magad mindenképpen keresd fel a nőgyógyászod, hogy megerősítsen benne. Drukkolok

21 hetes kismama

2008. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!!! nagyon örülök!!
2008. júl. 28. 20:29
 5/7 anonim ***** válasza:
de jóóó neked....:):)és 2 nap késés után hogy hogy halvány?a clearblue az nagyon érzékeny, nem?
2008. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
talán a terhesség később alakult ki,azért halvány. vagy nem???
2008. júl. 28. 21:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!Nem mindenkinek mutatja egyformán erősen az első 1-2 hétben. Hét vége felé tesztelj újra, és meglátod, az már erősebb lesz!!

Gratulálok!!

2008. júl. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!