Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az utolsó 3-4 hónapban a...

Az utolsó 3-4 hónapban a vérzésem alatt alvadtvér darabok is voltak, mitől lehetett ez? Szeretnénk még egy babát.

Figyelt kérdés
2008. júl. 28. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
válaszolnék de nem értem a kérdést:(
2008. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Én arra gondolnék, h nem tudott beágyazódni a pici.
2008. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy valami gyulladás. Szerintem menj el orvoshoz.
2008. júl. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell egybol a legrosszabbra gondolni!!! A mehnyalkahartya darabokban valik le verzes kisereteben. Ha huzamosabb ideig fekszel, a kanapen vegigfekudve TV-zel vagy eppen alszol ejszaka, akkor a ver nem tud olyan konnyen tavozni, kifolyni, mint ha maszkalnal napkozben, ezert megalvad a ver egy picit, de meg millio mas egyszeru oka is lehet.


Nem kell egybol tuldramatizalni a dolgot, hogy "jajj biztos veteles" vagy "Jajj, nem tudott beagyazodni a terhesseg". Foleg, hogy mi itt nem vagyunk orvosok, szoval kedves kerdezo, nehogy most butasagok miatt felidegesitsd magad, kozben meg lehet nem is volt semmi.


Ha ez megnyugtat, nekem szinte soha nem ugyanolyan a mensim elozo honapokhoz kepest es megis normalis, hormonok rendben vannak,stb. Ezt orvos is mondta!

2008. júl. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!