Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete volt pém és még egy...

Egy hete volt pém és még egy hét van a mensiig. De nem tudok elmenni a görbém felett. Ugye megint nem jött össze?

Figyelt kérdés

Teljesen készen vagyok...

Ilyen még nem volt hogy lent maradjon a ciklusom közepén. Teljesen ki vagyok. Állandóan nedves érzésem van, mintha folynék. Néhány nappal pé után fájt nagyon a petefészkem mostanra felváltva fáj a hasam aljával együtt. Olyan mintha fel lennék fázva. A mellemet is néha néha érzem. Mintha tűvel szurkálnák a mellbimbómat.

De ilyen már volt máskor is. Miért ilyen a hőm? Tud valaki rá valami magyarázatot?


[link]


2008. júl. 28. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is ilyen a hőgörbém, amióta szájban nyelv alatt mérem. Amig végbélben mértem pé. után állandó 37 C volt. Szerintem még ne legyél elkeseredve! Én sem tudom minden nap azonos időben megmérni a hőmérsékletemet ez is befolyásolja az ingadozásokat. Fel a fejjel 1 hét múlva minden kiderül!
2008. júl. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kicsit jobb lett a kedvem
2008. júl. 28. 09:03
 3/4 anonim ***** válasza:

én erre azt mondom neked, hogy

1.nem mérted rendesen a ciklus első felében, így az átlaghőd nem valós....

2.valószínű, hogy a 12.napodon volt pé és utánna lassan akart felmenni a hőd..ezel a görbével nincs semmi baj!!!

szerintem ha így marad, vagy még megy majd feljebb később, akkor reménykedhetsz:):)drukkolok!

viszont cserébe nekem is tessék drukkolni csütörtökig maradjon fent és ne jöjjön meg:):)köszke

2008. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze hogy drukkolok...:) Kitartás..
2008. júl. 28. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!