Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek sikerülhetett így is?

Szerintetek sikerülhetett így is?

Figyelt kérdés
Igazából nem akarom beleélni magam abba, hogy sikerült a baba. Ezért sajnos inkább pesszimistán állok a dolgokhoz. Nem tudom pontoson mikor volt ovum, számítás alapján viszont nem valószínű hogy jókor voltunk együtt párommal. Tojásfehérjés nyákom nem volt. Jövő hétvégén (nem) kellene megjönnie. Párom szerint talán picit "teltebb" a mellem, én nemigazán vettem észre. Néha szokott hányingere lenni, de nem vészes, inkább múlthéten volt többször, de nem hánytam. Ilyenkor már kellene lennie egyértelmű tünetemnek? Én nem figyelek eléggé a testem jelzéseire?
2014. máj. 3. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
nem, a korai tehresség tünetei megegyeznek a pre mestruációs tünetekkel, pl mindjárt megjön érzés, mell fájdalom, mell duzzanat. Ezek teljesen átlagos mnstruéció elött is csak a kismamáknak aztán nem jön mge. A hányinger általában 5.-6. hét körül jelentkezik, (ha jelentkezik) Az iylen korán semmiképp nincs csak ritkán van 4. hét körül már. A legtöbb kismamának semmi jele nincs ilyenkor még tehát nem te nem figyled eléggé. Viszont aki nagyon koncentrál rá az be is tud magának magarázni olyan tüneteket amik nincsenek is.
2014. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ... Igazából utánaolvastam hogy egyes tünetek mikor jelentkezhetnek, és igen én is olvastam hogy korai lenne ilyenkor bármit is érezni. Csak olyan sokan tapasztalnak ilyenkor különböző tüneteket, én meg kb. semmit és most kicsit úgy érzem hogy megint nem jött össze és már előre csalódott vagyok.
2014. máj. 3. 15:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg korai lenne, nekem ilyenkor kezdődött a hasfájás, de ez persze nem a hormontól hanem a beagyazodastol, amit sokan meg sem éreznek :) nekem sem volt tojásfehérje nyakom, (érdekes, előtte mindig, de csak ovu után. Most lh teszt szerint idozitettunk és lam összejött) szóval simán :)) néha a szervezet rosszul jelez és félrevezet, szóval persze, esélyes a hónap. A mell teltsége szerintem később jelentkezik, nemvart előtt pár nappal
2014. máj. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!