Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhetett végre a baba?

Sikerülhetett végre a baba?

Figyelt kérdés
Már egy ideje próbálkozunk a párommal bébi ügyben. :-) Tegnap kellett volna megjönnie, de a menzesz helyett ilyen rószaszínű kis valami volt, ami aztán el is múlt. Azt hittem először, hogy meg fog jönni, de nem. Megmértem a testhőmérsékletemet is már kétszer, és 36,8 C fok volt. Nincs itthon tesztem, de izgulok, hogy végre tényleg összejöhetett? Szerintetek?
2014. jan. 5. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ksik, akkor jó esélyed van. Majd írd meg mi lett.
2014. jan. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 FKKTorp ***** válasza:

Ha nem folyamatosan méred a hőd, akkor nem számolj azzal, mert bármi lehet. Ha holnapig nem jön meg csinálj tesztet. Ha negatív, akkor pedig két naponta teszt amíg meg nem jön, vagy pozitiv nem lesz.

Drkkolok, hogy sikerüljön!

2014. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Így van, folyamatosan kell mérni a hőt. De sztem ez a hő alacsony babásodáshoz, de ne legyen igazam. Nekem erre a hőre szokott leesni miután megjön. De láttam én már olyan görbével babásodást, hogy majdnem leesett az állam:)))) Úgyhogy hajrá: Drukkolok :))))
2014. jan. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Reggel megcsináltam a tesztet, negatív lett.... :-(

Pedig most tényleg nagyon úgy festett a dolog, hogy sikerült.

Úgy látszik hogy csak késik...

Nem baj, majd csak összejön. :-)

2014. jan. 6. 09:37
 5/9 FKKTorp ***** válasza:
Mikorra nem vártad?
2014. jan. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én is úgyanigy vagyok ahogy te sajnos. Most vagyok a 24cn-on 12 dpo-on 27 napos szokott a ciklusom lenni. Semmit nem érzek egyenlőre csak a mellbimbók érzékenek.
2014. jan. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ugy látom ahogy írta a kezdőszövegben tegnapelőtt-re várta. Én majd csüt-péntekre nem
2014. jan. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 FKKTorp ***** válasza:
Azt nem tudod hogy mikor volt peteérésed?
2014. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sajnos ma megjött a mensim. :-(

Pedig most nagyon úgy éreztem, hogy végre összejött!!! :-(((((

2014. jan. 7. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!