Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes nőgyógyászhoz...

Mikor érdemes nőgyógyászhoz menni, ha gyermeket szeretnék, de nem jön össze?

Figyelt kérdés
Már egy éve próbálkozunk, de eddig sikertelenül. Attól félek, ha akkor megyek dokihoz kivizsgálásra, amikor éppen összejönne a babuci, akkor az úgy megvizsgálna, hogy esetleg elmegy a picike.
2008. júl. 27. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosok egy év sikertelen próbálkozás után javasolják a vizsgálatokat. Szerintem menj el! A vizsgálatok a babának nem árthatnak, hisz se a vérvétel, se az UH nem durva beavatkozás. Sőt, lehet, hogy a párodnál van gond és jobb ezeket kivizsgáltatni. De ne aggódj, azt mondják, hogy még az egy év sikertelen próbálkozás sem utal rendellenességre!
2008. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Már szerintem is elmehetsz egy kivizsgálásra.már csak azért is mert mindenhez időpontot adnak, és az meg nem kevés idő+meg várni az eredményeket, az is idő.mert mindent lépésről lépésre csinálnak.én 7 hónap után mentem el.a doki kiirta a hormonvizsgálato, az meg a köv mensihez volt kötve,megvárni az eredményeket, vissza a dokihoz, akihez megint időpont kell,aután a párom kapott beutalót,bejelentkezni,időpontot kérni.szóval a 9.hónapra már pozítív tesztem volt.most 17 hetes vagyok.ne aggodj,csak kezd el a kivizsgálásokat.
2008. júl. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nyugodtan elmehetsz már vizsgálatokra. Mi is 1 év után mentünk el.

Én is megkérdeztem a dokit anno, ha esetleg épp most lenne bennem a picike, nem árthat neki? Azt mondta, semmiképpen:)

(egy 21 hónapja próbálkozó)

2008. júl. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!