Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Biztos, hogy terhes vagyok,...

Biztos, hogy terhes vagyok, ha 3 hete nem jött meg, 3 tesztem pozitív lett, viszont az orvos nem látott UH-gal semmit?

Figyelt kérdés
2007. okt. 15. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos hogy terhes vagy csak nagyon korai még és azért nem láthatta. Gondolom mondta hogy menj vissza egy-két hét múlva mert akkor már tutira kimutatható. Sok szerencsét!
2007. okt. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem is terhes vagy, csak egy kicsit korán voltál orvosnál. Most kb. az 5. hétben lehetsz, én is ekkor csináltam a tesztet, de vártam még egy hetet és utána mentem a dokihoz. A 6. héten már látszott a petezsák az ultrahangon. 2 hét múlva ismét visszahívott és akkor az embriónak a szivét is megtudta mutatni.

Szorítok nektek! (11. hetes kismama)

2007. okt. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gratula, tuti , hogy pocaklakót hordasz a szived alatt..
2007. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,h már nem aktuális,de ha 3 hete késik és ugye a terhességet az utolsó mens első napjától nézik,már kb 7 hetes lehettél.Ezt már látni kéne uh-on.Egy ismerősöm méhen kívüli terhes volt,tesztek pozitívak,baba sehol.Remélem nálad nem ez van,de utána kéne nézni.Bár gondolom azóta kiderült.Minden jót!!!:)
2007. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!