Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet az oka a kéthetes...

Mi lehet az oka a kéthetes késésnek?

Figyelt kérdés
Ma 2 hete, hogy meg kellett volna jönnie, de semmi. Szinte mindennap ugyanabban az időben hányingerem van, fáradtabb vagyok, olyan majdnem megjön érzésem van, de két tesztem is negatív lett. Méregtelenítési kúrát végeztem az elmúlt 8 napban, esetleg ez játszhatott közre? Az első tesztet kedden este csináltam, a másikat pedig csütörtök reggel. Mindkettő negatív. Volt már vkinek ilyen? Szerintetek teszteljek még? Menjek orvoshoz?
2008. júl. 26. 22:11
 1/3 anonim válasza:
Bármi felboríthatja a ciklusodat, nekem is volt már ilyen, épp egy hónappal ezelőtt. Az idegességed is közre játszhat, várj türelemmel:).
2008. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Két hetes késésnél a tesztnek már ki kellett volna mutatnia a terhességet.Sőt, ha orvoshoz mész már Ő is tud mondani neked valamit. Nekem is késett 10 napot,de mégsem voltam terhes.Öt teszt is negatívat jelzett.Elmentem dokihoz, és hormonvizsgálatból kiderült,h hormonelégtelenségem van. Szóval ebből azt akartam kihozni,h feltétélen menj el orvoshoz.
2008. júl. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy fogyókúrás kapszula miatt késett másfél hetet. Lehet, hogy a méregtelenítés miatt késik neked is, de szerintem azért nézesd meg magad egy orvossal.
2008. júl. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!