Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Harmadikán jött meg utoljára,8...

Harmadikán jött meg utoljára,8. -a óta szinte folyamatosan együtt voltunk 2 naponta. Kb. Szerdára nem várom, hétvége óta olyan aluszékony vagyok, hogy csoda. Baba lehet?

Figyelt kérdés
Szerintetek a teszt már kimutatná, ha lenne babóca? Émelygés is elkap többször, de az nem vészes.
2014. ápr. 23. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, még varj a teszttel szerintem, mert még lehet h nem mutatna semmit. Én hétfőre nem várom, és aznap fogok csinálni egyet biztos ami biztos alapon. Én is fáradékonyabb vagyok kostanában, mint eddig. A helyedben leghamarabb hétfőn csinálnám, két nappal nemvárt előtt (hátha pozitív), de tudnod kell, hogy ha egy csíkod lesz, akkor sem kell elkeseredned, mert vannak olyan nők, akiknek nemvár után a 3-4. Napon mutat pontos eredméyt.
2014. ápr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, egy cipőben járunk, nekem másodikán jött meg, és keddre nem várom.

Szívem szerint én is tesztelnék naponta, de értelme nem sok van.


Biztos fogok idő előtt (mert ilyen vagyok) de még várok 1-2-3 napot :)


Drukkolok neked!


Ha van kedved majd írd meg mi lett a teszt eredménye :)

2014. ápr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Szintén zenész... Nekem is 3-án jött meg utoljára...

Rendkívül kíváncsi vagyok, mi lesz nektek az eredmény...

Én azt hiszem csak akkor fogok tesztelni, ha késett pár napot.

Fáradékonyabb én is vagyok, de lehet csak azért, mert sokat dolgozom... :)

2014. ápr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!