Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Clostibegyt megváltoztathatj...

A Clostibegyt megváltoztathatja a (rendszeres) ciklusom hosszát? Hosszabbíthatja?

Figyelt kérdés
Babával próbálkozunk, azért kaptam ezeket a bogyókat. Eddig 24,5 napos ciklusaim voltak. Most meg a 26. napon vagyok, és még nem jött meg. (remélem nem is fog!) Tegnapi Lily tesztem negatív. A testhőm viszont még mindig fenntvan. A hasam görcsöl enyhén és szurdos. De nekem görcs mindig csak a vérzéssel együtt kezdődött, sose előbb. Kicsit gyakrabban is járok Wc-re. De mellem nem feszül, pedig az előző terhességnél szinte rögtön az elmaradás napján produkálta magát. (megnőtt, feszült) Szerintetek?
2009. dec. 23. 00:22
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja, és állandóan össze vissza ennék. Egyszerűen nem tudom mi esne jól. Pedig az elmúlt hónapokban nem sokat ettem, nem is igényeltem. Cukrot szinte alig, most meg... Mintha elvonási tüneteim lennének. Mindez csak pár napja.
2009. dec. 23. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!